Yağlar, Yakıtlar ve Doldurma ekipmanları

Muhteşem uyum

Mobil rahatlık

Üstün verimlilik

Kapsamlı ürün yelpazemiz sayesinde makineniz için her zaman doğru yakıt ve yağı kullandığınızdan emin olabilirsiniz.

Husqvarna'nın ergonomik ve rahat dolum ekipmanı çeşitleri, yeniden doldurma işlemini hızlı ve kolay hale getirmek üzere tasarlanmıştır.

Orijinal Husqvarna yağ, yakıt ve dolum ekipmanlarını kullanmak makinenizin dayanıklılığını artırarak çalışma süresini maksimum seviyeye çıkarır ve arıza süresini en aza indirir.

Husqvarna'nın koruyucu kıyafet ve ekipman ürün serisi, aletlerimizle aynı işçilikle ve detaylara dikkat ederek tasarlanmıştır. Kullandığınız makineleri yaptığımızdan bunları en iyi şekilde kullanmanıza yardımcı olan giysi ve ekipmanın nasıl yapılacağını kesinlikle biliyoruz.

Yağlar, yakıt ve dolum ekipmanı

Benzin bidonu, yeşil

Çim biçiciler ve katalitik konvertörlü arabalar için özel olarak uyarlanmıştır. Esnek yakıt borusu, farklı açılardan yakıt doldurmayı sağlar.


Volume petrol…: 6 lt.

Kombi bidon

Yeniden tasarlanmış Kombi Kutu, sıçrama veya ürün kaybı olmaksızın hızlı bir şekilde yakıt doldurmanızı sağlar. Ayrıca iki kabın boyutları, optimum yakıt ve zincir yağı oranı elde etmek üzere ayarlanmıştır (5, / 2,5 litre). Yeni Kombi Kutuda ayrıca içinde sıklıkla ihtiyacınız olan alet ve yedek parçalar bulunan bir alet kutusu bulunur. Bu sayede çalışmaya devam edebilirsiniz. BM tavsiyelerine uygun şekilde onaylanmıştır.


Volume petrol… 5 l

Volume oil… 2.5 l


Benzin bidonu, 6 L

Şirket içinde geliştirilen yakıt kutusu etkili bir yakıt taşması korumasına sahiptir. Tank dolduğunda akış otomatik olarak kesilir ve kutuyu hiç sıçratmadan kaldırabilirsiniz.


Volume petrol… 6 lt.

Kombi bidonŞirket içinde geliştirilen kombi kutusu etkili bir yakıt taşması korumasına sahiptir. Tank dolduğunda akış otomatik olarak kesilir ve kutuyu hiç sıçratmadan kaldırabilirsiniz. Kutular birbirinden ayrılabilir, törpüler ve aletler için aralarında yer kalır.Volume petrol… 6 l

Volume oil… 2.5 l


Husqvarna testere zinciri yağı, Sebze yağı
Husqvarna tarafından dikkatlice geliştirilen nebati zincir yağı etkili, çevreye uyumlu bir kayganlaştırma sağlar. Biyoçözünebilir ve ekonomiktir - geleneksel yağlara göre %4 daha az yağ kullanmak gerekir. Aşırı soğukta bile düşük viskoziteye sahiptir ve su kontaminasyonuyla baş edebilir. Yaygın kullanılan deterjanlarla temizlenebilir.

Çok amaçlı gresGenel gresleme, yağlama amaçlıdır.


Madeni Zincir yağı
Yüksek performanslı zincirli testereler için yapışkan ajanlı mineral Zincir yağı. Kayganlaştırma etkisini artıran katkılar sayesinde zincirlerin ve rayların çok az yıpranması sağlanır. Viskozitenin uygun olması aşırı sıcaklıklarda bile yaz-kış evrensel olarak kullanılabilmesini sağlar.

Hava filtresi yağı


Sabun ve su ile yıkanır. Filtrede partiküllerin etkili bir şekilde toplanmasını ve bağlanmasını sağlayarak motoru temizler ve daha az aşınmasını sağlar.


İki zamanlı yağ, HP

En zorlu koşulların üstesinden gelmek üzere tasarlanmış olan 2 zamanlı motor yağı. Husqvarna HP 2 zamanlı motor yağı ayrıca düşük kaliteli yakıtlarla da çalışabilecek şekilde formüle edilmiştir. En kaliteli katkı maddeleri kullanılmış olup bu katkılar düşük kaliteli yakıt kullanımı sonucu yağ karterinde oluşan tortuları azaltmak üzere özel olarak seçilmiştir. Bu yağ, günlük olarak kullanılan en küçük biçiciden aşırı sıcak ve aşırı soğuk koşullarda ağır ağaç devirme ve dal kesme işlerinde kullanılan en büyük zincirli testereye kadar tüm 2 zamanlı motorla çalışan ürünlerimizde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Semisynthetic…Evet  Anbalaj… 1 lt.

© Copyright 2020 Namlı Makina Geri Dön