Geri Dön © Copyright 2020 Namlı Makina

Kärcher'in geniş sulama ekipmanları yelpazesi dünyanın her yerinde bahçe severlerin yüzünü güldürecektir. Kusursuz bir şekilde çalışacak bir sistemle tasarlanan pompalar ve sulama ürünleri doğal kaynaklardan ölçülü bir şekilde faydalanarak çalışmanızı sağlar. Bu, değerli suyun en etkin ve ekonomik biçimde kullanılması anlamına gelir. Yenilikçi teknoloji ve hassas sensörler bitkilerinize büyümeleri için tam olarak ihtiyaç duydukları sulama hacmini sağlar. Kärcher, bahçenizin doğal güzelliğinden maksimum memnuniyet duymanız için maksimum verimlilikte hortum ağızları, püskürtme tabancaları, fıskiyeler, hortumlar, su sayaçları, pompalar, hortum bağlantı sistemleri ve depolama sistemleri sunar. Hangi Kärcher ürününü kullanırsanız kullanın, doğru seçimi yaptığınızı bilirsiniz.

Sulama zamanlayıcı WT 2

Sulama ünitesi WT 4

Sulama ünitesi WU 60/2 sun

Sulama ünitesi WU 90/72

Sulama zamanlayıcısı ile 3 yollu dağıtıcı. Seçilen süre dolduğu zaman sulama otomatik olarak durdurulur (maksimum 120 dakika). G1 musluk adaptörü ve G3/4 çap düşürücü ile.

Talep halinde sulama için kolaylıkla programlanabilir sulama ünitesi. Sulama önceden ayarlanmış zamanlarda başlatılır ve durdurulur. Sökülebilir gösterge, musluk adaptörü ve ön filtre ile birlikte.

Günlük 1 veya 2 sulama işlemi için programlanabilir su zamanlayıcısı. Manuel sulama opsiyonu. Güneş enerjisi/UV sensörü sulamayı gün doğumunda başlatır. Musluk adaptörü ve ön filtre dahildir.

LCD göstergeli ve 72 sulama programına sahiptir. Sulama önceden ayarlanmış zamanlarda otomatik olarak başlatılır ve durdurulur. Musluk adaptörü ve ön filtre dahildir.

Sulama zamanlayıcı WT 2 Sulama ünitesi WT 4 Sulama ünitesi WU 60/2 sun Sulama ünitesi WU 90/72

Sprey nozul seti

Sprey tabancası seti (Plus)

Sprey nozul bağlantı seti

Sprey nozul seti

Küçük alanları ve bahçeleri sulamak için sprey nozul seti. Sprey nozulu, 3/4" dişli musluk konektörü ve 1/2" çap düşürücü ile universal hortum konektörü, Aqua Stop'lu universal hortum konektörü ile birlikte.

Küçük alanları sulamak için güçlü sprey tabancası Plus seti: Sprey tabancası Plus, 3/4" dişli musluk konektörü ve 1/2" diş azaltıcı ile Aqua Stop olan ve olmayan üniversal hortum konektörü Plus.

Küçük alanları/bahçeleri sulamak için sprey nozul konektör seti. Sprey nozulu ve Aqua Stop'lu universal hortum konektörü plus ile birlikte.

Küçük alanları ve bahçeleri sulamak için sprey nozul seti. Sprey nozulu, 3/4" musluk konektörü ve 1/2" çap düşürücü ile universal hortum konektörü. Aqua Stop'lu üniversal hortum konektörü ile birlikte.

SULAMA SiSTEMLERi OTOMATiK SULAMA

Premium sprey tabancası bağlantı seti

Premium sprey tabancası

Premium sprey tabancası bağlantı seti

Premium çok amaçlı sprey tabancası

Küçük ve orta ölçekli alanları sulamak için güçlü, dayanıklı premium sprey tabanca konektör seti. Premium metal sprey tabancası ve Aqua Stop özellikli premium üniversal hortum konektörü ile birlikte..

Küçük ve orta ölçekli alanları/bahçeleri sulamak için premium sprey tabancası. Tabanca tek elle kullanım için ergonomik bir tutamak bulundurmaktadır.

Küçük ve orta ölçekli alanları sulamak için güçlü, dayanıklı premium sprey tabanca konektör seti. Premium metal sprey tabancası ve Aqua Stop özellikli premium universal hortum konektörü ile.

Küçük ve orta ölçekli alanları/bahçeleri sulamak için 4 sprey ayarına sahip premium çok işlevli sprey tabancası. Ergonomik tasarımlı tutma kolu ile kullanımı kolaydır.

NOZUL

Sprey Tabancası

Çok fonksiyonlu Sprey Tabancası (Debi ayarlı)

NOZUL (MİNİ)

Metal gövdeli ve ayarlanabilir püskürtme düzenine sahip Püskürtme tabancası Artı. Sert ve dayanıklı Küçük/orta ölçekli alanların sulanması için. Ergonomik tutacak ile.

Küçük/orta ölçekli alanların ve bahçelerin sulanması için püskürtme tabancası. Sert jet ile hafif püskürtme arasında ayarlanabilir püskürtme düzeni, 3 kademeli debi kontrolü ve askı kancası ile birlikte.

Küçük alanların ve bahçelerin sulanması için 4 püskürtme düzenli sprey başlığı. Kullanışlı tek elle debi kontrolü.

Küçük alanların ve bahçelerin sulanması için püskürtme başlığı. Püskürtme düzeni sert jet ile hafif püskürtme arasında ayarlanabilir. Kullanışlı tek elle debi kontrolü.

Plus Nozul

Sprey Nozul

Bahçe Duşu

Duvar Braketi

Sertten yumuşağa kadar püskürtme düzeni. Ergonomik tutma kolu ile kullanımı rahat ve kolay..

Küçük alanların ve bahçelerin sulanması için püskürtme başlığı. Sert jet ile hafif püskürtme arasında ayarlanabilir püskürtme düzeni ile. Tek elle debi kontrolü.

2'si 1 arada bahçe çözümü. İster eğlenceli bir duş olarak, ister bitkilerin verimli bir şekilde sulanması için tamamen kontrollü bir püskürtme borusu olarak kullanılsın; çabucak kurulabilir ve çok dar bir alanda saklanabilir.

Sprey borularının güvenli ve temiz bir şekilde saklanması için pratik duvar braketi aynı zamanda bir bahçe duşu olarak da kullanılabilir.

Premium sprey borusu

Plus sprey borusu

Sprey borusu

Pirinç nozul

Çeşitli özelliklere sahip, sağlam, dayanıklı Premium metal püskürtme borusu. Küçük/orta ölçekli alanların sulanması içindir. Çok sayıda kullanım amacına uygundur.

En üst kalitede çok sayıda özellik ile sağlam, ergonomik ve dayanıklı Püskürtme borusu. Esnek püskürtme başlığı (180°) ve 6 püskürtme düzeni ile. Küçük/orta ölçekli alanların sulanması için. Çiçeklerin ve bitli yataklarının ve saksılarının sulanmasından sepetlerin asılmasına kadar, her türlü bahçe sulama uygulamaları için.

En üst kalitede çok sayıda özellik ile sağlam, ergonomik ve dayanıklı sprey borusu. 6 püskürtme düzeyi ile küçük/orta ölçekli alanların sulanması ve çok sayıda sulama işlemi için uygundur.

Küçük ve orta ölçekli alanları ve bahçeleri sulamak için sağlam pirinç sprey nozülü

Multifunctional spray gun

Sprey Tabanca

Düzenleyici Nozül

Sprey Tabanca Plus

Çok fonksiyonlu kolay püskürtme tabancası 3 püskürtme fonksiyonuna sahiptir: yağmurlama, nokta şeklinde ve konik püskürtme. Kilitlenebilir tetiği sayesinde, çeşitli türlerdeki bitkileri sulamak için idealdir.

İdeal giriş seviyesi püskürtme tabancası. Bahçe sularken kolaylık sağlayan kilitlenebilir tetik. Bahçe hortumuna hızlı ve kolay bağlanma

İsteğe göre kolayca sulama. Tek elle kullanılabilen ve su akışını ayarlayabilen püskürtme başlığına ilaveten ayarlanabilir 2 püskürtme modu.

KKonforlu sulama: püskürtme tabancası, dönebilen kolu sayesinde bağımsız olarak çalıştırılabilir. Küçük çaplı sulama işleri için idealdir.

Sprey Tabanca

Metal Sprey Tabanca Premium

Metal Çok Fonksiyonlu Spey Tabanca Premium

Sprey Set

Dört püskürtme modu, dönebilen rahat tutacak ve damlatmayan çeper teknolojisi: plus çok fonksiyonlu püskürtme tabancası zorlu sulama görevleri için idealdir.

Yüksek kaliteli ve ekstra sağlam premium metal püskürtme tabancası, özellikle uzun süren sulama keyfi için üretilmiş olup ele rahat oturmaktadır.

Yüksek kaliteli ve çok fonksiyonlu püskürtme tabancası ile ihtiyaca göre farklı bitkiler sulanabilir. Dönebilen tutma koluna ve damlatmayan püskürtme kafasına sahiptir.

Bașlık, musluk konektörü ve iki adet bağlantı konektörü (bunlardan biri suyu durdurma özelliğine sahiptir) olan optimal giriş seviyesi settir. Kolay bahçe sulama için her an kullanıma hazırdır.

Sprey Tabanca Seti

Nozzle

Bahçe sulamak artık çok kolay: sprey tabanca seti, püskürtme tabancasına ek olarak biri suyu durdurma özelliği bulunan iki adet üniversal konektöre sahiptir.

Küçük, uyumlu ve bahçe hortumuna bağlanması kolaydır: Kolay sulama işleri için idealdir.

Fıskiyeler

Otomatik Sulama

Nozul ve püskürtme tabancası

Bağlantı aparatları / adaptör

Hortumlar

Hortum depolama ve sarma aparatı

Salınımlı fıskiye OS 3.220

Salınımlı fıskiye OS 5.320 S

Salınımlı fıskiye OS 5.320 SV

Yuvarlak darbeli fıskiye PS 300

Orta ölçekli ve geniş alanların ve bahçelerin sulanması için salınımlı sulama başlığı OS 3.220. Sonsuz kapsama alanı ayarı. Son derece dayanıklı dişli sistemi. Maksimum kapsama alanı: 220 m²

Orta ölçekli ve geniş alanların ve bahçelerin sulanması için salınımlı sulama başlığı OS 5.320 S. Ayarlanabilir debi kontrolü (0-maks.). Kapsama alanı en fazla: 320 m²

Kapsama genişliği kontrol edilebilen ve kullanışlı bir şekilde hizalama yapılabilmesi için sıçrama korumalı, salınımlı sulama başlığı OS 5.320 SV. 320 m² ölçüsüne kadar orta ölçekli/geniş alanlar için. Ayarlanabilir debi kontrolü (0-maks.).

Darbe, dairesel ve bölgesel sulama başlığı PS 300, orta ölçekli ve geniş alanların ve bahçelerin sulanması için uygundur. Kapsama alanı en fazla: 706 m²

Döner fıskiye RS 130/3

Döner fıskiye RS 120/2

Yuvarlak fıskiye CS 90 vario

Çok Fonksiyonlu fıskiye MS 100, 6-pattern

Döner sulama başlığı RS 130/3 orta ölçekli alanların ve bahçelerin sulanması için idealdir. Kapsama alanı en fazla: 133 m²

ayarlanabilir püskürtme açısı ile orta ölçekli alanların ve bahçelerin sulanması için idealdir. Kapsama alanı en fazla: 113 m²

Güçlü sivri uçlara sahip sulama başlığı CS 90 Vario küçük alanların ve bahçelerin sulanması için idealdir. Engebeli veya eğimli alanlarda kullanıma uygundur. Maksimum kapsama alanı: 64 m²

Küçük alanların ve bahçelerin sulanması için çok fonksiyonlu ayarlı sulama başlığı MS 100, çok yönlü sulama için 6 püskürtme düzenine sahiptir. Maksimum kapsama alanı: 78 m²

Universal hortum kaplini

Aqua Universal Hortum bağlantı

Universal hortum bağlantı Plus

Universal hortum bağlantı Plus (Aqua Stop)

Kolay tutuş için ergonomik olarak tasarlanmış universal hortum kaplini.

Universal hortum bağlantı ve Aqua Stop. Kolay tutuş için ergonomik tasarıma sahiptir.

Rahat tutuş için yumuşak plastik girintili tutamaklı universal hortum bağlantı. Tüm click sistemleri ile uyumludur.

Rahat tutuş için yumuşak plastik girintili tutamaklı üniversal hortum kaplini plus ve Aqua Stop. Tüm click sistemleri ile uyumludur.

Premium universal hortum bağlantı

Premium universal hortum bağlantı (Aqua stop)

Hortum bağlantı

Kontrol valfi

Metalden yapılmış premium üniversal hortum kaplini Paslanmaz alüminyum ve yumuşak plastik girintili tutamaktan yapılmış sağlam bir hortum kıskacı ile gelmektedir. Tüm click sistemleri ile uyumludur.

Metalden yapılmış premium üniversal hortum kaplini Aqua Stop ve paslanmaz alüminyum ve yumuşak plastik girintili tutamaktan yapılmış sağlam bir hortum kıskacı ile gelmektedir. Tüm click sistemleri ile uyumludur.

Tüm yaygın bahçe hortumları için üniversal hortum onarım birimi. İki hortum parçasını bağlamak veya onarmak için kullanılır.

Hortum ve fıskiye arasına yerleştirmek için kontrol valfi. 0'dan maksimuma sürekli değişken su debisi kontrolü için. İki hortum için 2 yönlü kaplin içerir.

Musluk adaptörü G3/4 (G1/2 çap düşürücü)

Musluk adaptörü G1 (G3/4 çap düşürücü)

Armatürler için bağlantı aparatı

2 çıkışlı musluk adaptörü

3/4" ve 1/2" azaltıcı ile dayanıklı musluk bağlantı aparatı. Tüm click sistemleri ile uyumludur.

3/4" ve 1" çap ile dayanıklı musluk bağlantı aparatı. Kärcher bahçe pompalarına bağlamak için idealdir. Tüm click sistemleri ile uyumludur.

İç mekan musluk bağlantı aparatı bir bahçe hortumunun iç mekanda bağlanmasına olanak tanır. Pirinç iç diş ve sağlam diş koruması ile kolay bağlantı sağlar.

2 bağımsız, ayrı ayrı ayarlanabilir su bağlantılı 2 yollu dağıtıcı. İki hortumu bir musluğa bağlamak için ideal. (G3/4 musluk konektörü, G1/2 çap düşürücü.)

3 çıkışlı musluk adaptörü

2 yönlü bağlantı aparatı

3 yönlü bağlantı aparatı

Bağlantı aparatı G1/2

3 bağımsız, ayrı ayrı ayarlanabilir su bağlantılı 3 yollu dağıtıcı. Üç hortumu bir musluğa bağlamak için idealdir. (G1 musluk konektörü, G3/4 çap düşürücü)

Sağlam kalitesi ve çekici tasarımı ile iki hortumu bağlamak için çift yönlü bağlantı aparatı.

Sağlam kalitesi ve çekici tasarımıyla üç hortumu bağlamak için üç yönlü bağlantı aparatı.

Hortum konektörlerini fıskiyelere bağlamak için 1/2" dişli konektör (iç diş).

G3/4 bağlantı aparatı

Conta seti

O-Ring set

Pirinç hortum bağlantı aparatı 1/2" ve 5/8"

Hortum konektörlerini fıskiyelere bağlamak için 3/4" dişli konektör (iç dişli).

Üç contalı (2 adet 3/4", 1 adet 1") conta seti. 3/4" dişli musluk konektörleri için ön filtre dahildir.

O-halka seti üç izolasyon halkası (dört adet 10.8 mm x 2.6 mm, bir adet 15.9 mm x 2.6 mm, bir adet 17.1 mm x 2.6 mm) ve bir fıskiye filtresi içerir.

1/2" ve 5/8" hortumlar için sağlam ve dayanıklı pirinç hortum bağlantı aparatı. Ergonomik tasarımı ile kolay tutulur.

Pirinç hortum bağlantı aparatı 3/4"

Aqua Stop pirinç hortum bağlantı aparatı 1/2" ve 5/8"

Pirinç hortum bağlantı aparatı 3/4" Aquastop

İki yönlü pirinç bağlantı aparatı

3/4"hortumlar için sağlam ve dayanıklı pirinç hortum bağlantı aparatı. Ergonomik tasarımı ile kolay tutulur.

1/2" ve 5/8" hortumlar için sağlam ve dayanıklı pirinç hortum bağlantı aparatı ve Aqua Stop. Ergonomik tasarımı ile kolay tutulur.

3/4" hortumlar için sağlam ve dayanıklı pirinç hortum bağlantı aparatı ve Aqua Stop. Ergonomik tasarımı ile kolay tutulur.

İki hortumu bağlamak ve hortum uzatmak için yüksek kaliteli, sağlam iki yönlü bakır konektör.

Üç yönlü pirinç bağlantı aparatı

Pirinç musluk adaptörü G3/4, (G1/2 azaltıcı ile birlikte)

Pirinç nozul bağlantı G1

Pirinç hortum bağlantı aparatı 1/2" ve 5/8" ya da 3/4"Pirinç hortum bağlantı aparatı 1/2" ve 5/8" ya da 3/4"

Üç hortumu bağlamak için yüksek kaliteli, sağlam üç yollu pirinç konektör. İki ayrı hortumu bağlamak için.

İki diş boyutunun birleştirilmesi için 1/2" ve 3/4" çaplı sağlam, dayanıklı, pirinç musluk bağlantı aparatı. Ergonomik tasarımı ile kolay tutulur.

Ağır kullanım için 1" sağlam ve dayanıklı pirinç musluk bağlantı aparatı. Ergonomik tasarımı ile kolay tutulur.

1/2" ve 5/8" iç çapı olan hortumların hasarlı kısımlarını onarmak veya hortumları bağlamak için yüksek kaliteli, sağlam pirinç hortum konektörü..

Pirinç hortum bağlantı aparatı 3/4"

3/4" iç çapı olan hortumların hasarlı kısımlarını onarmak veya hortumları bağlamak için yüksek kaliteli, sağlam pirinç hortum konektörü.

Basınçlı yıkama makineleri için hortum seti

Hortum askılı hortum seti, 15 m

Hortum seti 1/2" 20 m

PrimoFlex® hortum, 1/2" – 20 m

Yüksek basınçlı yıkama ya da bahçe sulaması için hortum seti. 10 m PrimoFlex® hortum (3/4”), G3/4 musluk adaptörü, 1 adet Universal hortum konektörünün yanı sıra Aqua Stop’lu Universal hortum konektörü dahildir.

Hortum askısı, 15 m PrimoFlex® hortum (1/2"), sprey nozulu 1" çaplı musluk konektörü ve 3/4" çap düşürücü, universal hortum konektörü ile Aqua Stop'lu universal hortum konektörü bulunan hortum seti.

Ağır kullanım için 1" sağlam ve dayanıklı pirinç musluk bağlantı aparatı. Ergonomik tasarımı ile kolay tutulur.

1/2" ve 5/8" iç çapı olan hortumların hasarlı kısımlarını onarmak veya hortumları bağlamak için yüksek kaliteli, sağlam pirinç hortum konektörü..

Hortum PrimoFlex® 1/2" – 50 m seti

Hortum Primo Flex® 5/8" – 25 m

Hortum PrimoFlex® 5/8" – 50 m

Hortum PrimoFlex® hose 3/4" – 25 m

PrimoFlex® kaliteli bahçe hortumu (1/2") 50 m. Basınca dayanıklı, güçlendirilmiş örgülü. Sağlığa zararlı değildir. Patlama basıncı: 24 bar. -20 ile 65°C arasında sıcaklık aralığı.

PrimoFlex® kaliteli bahçe hortumu (5/8") 25 m. Basınca dayanıklı, güçlendirilmiş örgülü. Sağlığa zararlı değildir. Patlama basıncı: 24 bar. -20 ile 65°C arasında geniş kullanım aralığı.

PrimoFlex® kaliteli bahçe hortumu (5/8") 50 m. Basınca dayanıklı, güçlendirilmiş örgülü. Sağlığa zararlı değildir. Patlama basıncı: 24 bar. -20 ile 65°C arasında geniş kullanım aralığı.

PrimoFlex® kaliteli bahçe hortumu (3/4") 25 m. Basınca dayanıklı, güçlendirilmiş örgülü. Sağlığa zararlı değildir. Patlama basıncı: 24 bar. -20 ile 65°C arasında geniş kullanım aralığı..

Hortum PrimoFlex® 3/4" – 50 m

Hortum PrimoFlex® plus 1/2" – 20 m

Hortum PrimoFlex® plus 1/2" – 50 m

Hortum PrimoFlex® plus 5/8" – 25 m

PrimoFlex® kaliteli bahçe hortumu (3/4") 50 m. Basınca dayanıklı, güçlendirilmiş örgülü. Sağlığa zararlı değildir. Patlama basıncı: 24 bar. -20 ile 65°C arasında geniş kullanım aralığı.

20 m PrimoFlex® Plus bahçe hortumu (1/2"). Basınca dayanıklı, güçlendirilmiş örgülü. Sağlığa zararlı değildir. Patlama basıncı: 45 bar. -20 ile 65°C arasında geniş kullanım aralığı.

50 m PrimoFlex® Plus bahçe hortumu (1/2"). Basınca dayanıklı, güçlendirilmiş örgülü. Sağlığa zararlı değildir. Patlama basıncı: 45 bar. -20 ile 65°C arasında geniş kullanım aralığı.

25 m PrimoFlex® Plus bahçe hortumu (5/8"). Basınca dayanıklı, güçlendirilmiş örgülü. Sağlığa zararlı değildir. Patlama basıncı: 45 bar. -20 ile 65°C arasında geniş kullanım aralığı.

Hortum PrimoFlex® plus 5/8" – 50 m

Hortum PrimoFlex® plus 3/4" – 25 m

Hortum PrimoFlex® plus 3/4" – 50 m

Hortum PrimoFlex® premium 1/2" – 20 m

50 m PrimoFlex® Plus bahçe hortumu (5/8"). Basınca dayanıklı, güçlendirilmiş örgülü. Sağlığa zararlı değildir. Patlama basıncı: 45 bar. -20 ile 65°C arasında geniş kullanım aralığı.

25 m PrimoFlex® Plus bahçe hortumu (3/4"). Basınca dayanıklı, güçlendirilmiş örgülü. Sağlığa zararlı değildir. Patlama basıncı: 45 bar. -20 ile 65°C arasında sıcaklık aralığı.

50 m PrimoFlex® Plus bahçe hortumu (3/4"). Basınca dayanıklı, güçlendirilmiş örgülü. Sağlığa zararlı değildir. Patlama basıncı: 45 bar. -20 ile 65°C arasında geniş kullanım aralığı.

20 m PrimoFlex® Premium kaliteli bahçe hortumu (1/2"). Patentli çifte güçlendirilme teknolojisi. Sağlığa zararlı değildir. Patlama basıncı: 50 bar. -20 ile 65°C arasında sıcaklık aralığı.

Hortum PrimoFlex® premium 1/2" – 50 m

Hortum PrimoFlex® premium 5/8" – 25 m

Hortum PrimoFlex® premium 5/8" – 50 m

Bağlantı Seti

50 m PrimoFlex® Premium kaliteli bahçe hortumu (1/2"). Patentli çifte güçlendirilme teknolojisi. Sağlığa zararlı değildir. Patlama basıncı: 50 bar. -20 ile 65°C arasında sıcaklık aralığı.

25 m PrimoFlex® Premium kaliteli bahçe hortumu (5/8"). Patentli çifte güçlendirme teknolojisi. Sağlığa zararlı değildir. Patlama basıncı: 50 bar. -20 ile 65°C arasında sıcaklık aralığı.

50 m PrimoFlex® Premium kaliteli bahçe hortumu (5/8"). Patentli çifte güçlendirme teknolojisi. Sağlığa zararlı değildir. Patlama basıncı: 50 bar. -20 ile 65°C arasında sıcaklık aralığı.

Konektör seti: 1/2" çap düşürücü ile 3/4" musluk konektörü, iki universal hortum konektörü ve 1,5 m uzunluğunda Kevlar® hortum (5/8")

Spiral Hortum Başlangıç Seti

 – 50 m

Hose PrimoFlex Plus 3/4" -25m m

Hose PrimoFlex Plus 3/4" -50m m

10 m Spiral hortum, Çok fonksiyonlu püskürtme tabancası, 1 x dolaşmaya karşı korumalı hortum konektörü, 1 x dolaşmaya karşı korumalı ve Aqua Stop özellikli hortum konektörü, G3/4 musluk adaptörü.Hortum taşıyıcı HT 4.500

Hortum taşıyıcı HT 4.520 kit 1/2"

Hortum taşıyıcı HT 4.520 kit 5/8"

HT 3.400 hortum taşıyıcı

Aksesuar tutucusu ve saklama kancası ile taşınabilir hortum taşıyıcı. Yüksekliği ayarlanabilir tutamak, hortumun dolaşmasını engellemek için açılı hortum konektörleri, serbest döner kol, yenilikçi katlama özelliği ile ve yer tasarruflu depolama. Tamamen monte edilmiş.

Depolama kancası ve aksesuar tutucusu ile taşınabilir hortum arabası. Yüksekliği ayarlanabilir itme çatalı, açılı bağlantı adaptörü, serbest döner kol ve detaylı katlama işlevi.

Aksesuar tutucusu ve saklama kancası ile taşınabilir hortum taşıyıcı. Yüksekliği ayarlanabilir tutamak, hortumun dolaşmasını engellemek için açılı hortum konektörleri, serbest döner kol, yenilikçi katlama özelliği ile ve yer tasarruflu depolama. Tamamen monte edilmiş.

Yüksekliği ayarlanabilir, açılı bağlantı adaptörü, akıcı çalışan sarma kolu ve yenilikçi katlanma işlevi ile yerden tasarruf eden hortum arabası. Tamamen monte edilmiş.

Hortum taşıyıcı HT 3.420 kit 1/2"

HT 3.420 hortum arabası, kit 5/8

Hortum taşıyıcı HT 80 M

Hortum taşıyıcı HT 80 M Kit

Yüksekliği ayarlanabilir tutamak, açılı hortum konektörü, serbest dönen el kolu ve yerden tasarruf için yenilikçi katlanma özelliği ile kompakt hortum taşıyıcı. Tamamen monte edilmiş.

Alandan tasarruf sağlayan depolama için yenilikçi katlanma işlevi, serbest dönen kol, açılı hortum bağlantı aparatı bulunan, yüksekliği tutamak üzerinden ayarlanabilir kompakt hortum arabası. Eksiksiz şekilde monte edilmiş.

Yüksekliği ayarlanabilir yenilikçi katlanma işlevi ile yerden tasarruf eden hortum arabası. Tamamen monte edilebilir.

Depolama kancası ve aksesuar tutucusu ile taşınabilir hortum arabası. Yüksekliği ayarlanabilir ve yerden tasarruf sağlar.

Premium otomatik hortum sarıcı

Hortum sarıcı (Mini)

Premium hortum sarıcı HR 7.300

HR 7.315 Premium hortum makarası, kit 1/2"

Akıcı otomatik hortum sarma ve açma sağlayan Premium hortum kutusu CR 7.220 hortum sarıcı, 0° – 180° arası dönebilir, ayarlanabilir döner durdurucu ve düz, yerden tasarruf eden duvar braketi.

Balkonların, çatı teraslarının ve küçük bahçelerin sulanması için kompakt hortum kutusu. Kolay ve hızlı sarılma ve açılma. Evde yerden tasarruf sağlayarak depolamak için ideal.

Hortumların ve bahçe aksesuarlarının pratik ve yerden tasarruf ederek depolanması için Sulama İstasyonu Çıkarılabilir tambur; nozullar, sprey tabancaları ve sprey çubukları için depolama olanağı ve geniş alanı depolama kutusu.

Hortum ve bahçe aksesuarlarının yer kaplamaması için Sulama İstasyonu. Çıkarılabilir tambur; püskürtme boruları, nozullar ve sprey tabancaları için depolama olanağı ve geniş depolama kutusu. Tam donanımlı.

Premium hortum sarıcı HR 7.315 KİT 5/8"

Hortum askısı

Hortumların ve bahçe aksesuarlarının pratik ve yerden tasarruf ederek depolanması için Sulama İstasyonu Çıkarılabilir tambur; nozullar, sprey tabancaları ve sprey çubukları için depolama olanağı ve geniş alanı depolama kutusu. Tamamen donatılmış.

Duvara monte etmek için ağır iş hortum askısı. Pratik ve alandan tasarruflu. Nozul deposu ile birlikte. Tüm standart bahçe hortumları için.