Geri Dön © Copyright 2020 Namlı Makina

İster evinize ve bahçenize alternatif su kaynaklarından gelen şebeke suyunu; ister beklenmeyen su baskınlarını hızlı ve kolay bir şekilde pompalayabilirsiniz. Havuz temizliğinde ve daha birçok farklı amaçla Kärcher pompalarından faydalanabilirsiniz.

SP 7 Dirt *EU

SP 5 Dual *EU

SP 7 Dirt Inox

SP 6 Flat Inox

SP 7 Dirt kirli su dalgıç pompası entegre ön filtresi ve daha fazla esneklik sağlaması için yükseklik ayarlı şamandırası ile saatte 15.500 litre pompalama kapasitesine sahip, sağlam ve güvenilir bir pompadır.

Saatte 9500 litreye kadar temiz ve kirli suyu pompalar: Kirli su için ikisi bir arada fonksiyonuna sahip güçlü SP 5 dual dalgıç pompa, 1 mm düz kaldırma ve yüksekliği ayarlanabilir şamandra sistemi.

Seviye sensörü ve entegre ön filtresi ile: SP 7 Dirt Inox kirli su dalgıç pompası, zorlu drenaj görevlerinde 15,500 l / s’ye kadar kirli suyun üstesinden gelebilmektedir.

1mm düşük emişli, seviye sensörlü ve otomatik/manüel şalterli Güçlü SP 6 Flat Inox dalgıç pompa saatte azami 14.000 litre temiz su pompalamak için idealdir. Ön filtre dahildir.

SP 5 Dirt

SP 3 Dirt

SP 2 Flat

SP 1 Dirt

Daha fazla esneklik için, yüksekliği ayarlanabilir şamandıralı sağlam SP 5 Dirt kirli su pompası ile Saatte 9.500 litreye kadar kirli suyu pompalayın ve devridaimini gerçekleştirin.

Şamandıralı kompakt ve sağlam SP 3 Dirt kirli su pompası ile 7,000 l / s’ye kadar pompa kapasitesi ile temiz ve kirli suları güvenilir bir şekilde pompalayın ve devridaimini gerçekleştirin.

6.000 l/s’ye kadar suyun üstesinden gelebilmekte ve zeminde paspasla silinmişçesine kuruluk sağlayabilecek şekilde suyu 1 mm’ye kadar pompalayabilmektedir: SP 2 Flat düşük emişli dalgıç pompa, temiz ve hafif kirlenmiş su için kompakt başlangıç seviyesi bir pompadır.

Sağlam ve güvenilir: Şamadıralı ve azami 5.500 I / s pompa kapasitesiyle SP 1 Dirt dalgıç pompası kirli suyu pompalamak ve devridaim yapmak için kompakt başlangıç seviyesi bir pompadır.

Pompalar

BP 7 Home & Garden eco!ogic

BP 6 Deep Well

BP 5 Home & Garden

BP 5 Home

BP 7 Home & Garden ecologic - 0 vat bekleme modu ve 5 kademeli sürüş özelliğine sahip dayanıklı, verimli ev ve bahçe pompası bahçe sulama veya kullanım suyu temini için idealdir.

30 metre bağlantı kablosuyla BP 6 Dalgıç Pompa, derin kuyudan su çekmek için idealdir. Paslanmaz çelik muhafazası, ayaklığı ve açma kapama anahtarıyla kusursuz performans sağlar.

Bahçe sulama ve ev kullanım suyu temini için verimli 4 aşamalı bir sürücüye sahip dayanıklı BP 5 Home & Garden premium ev ve bahçe pompası (ör. Yağmur suyu kullanımı). Kullanışlı, güçlü, güvenilir!

Entegre basınç dengeleme kabı ile evsel su temini için güçlü Booster Pompası BP 5 Home otomatik olarak tüm ev boyunca alternatif kaynaklardan geri kazanılan suyu pompalar.

BP 4 Home & Garden

BP 4 Garden Set

BP 4 Deep Well

BP 3 Garden Set Plus

Daha fazla esneklik için, yüksekliği ayarlanabilir şamandıralı sağlam SP 5 Dirt kirli su pompası ile Saatte 9.500 litreye kadar kirli suyu pompalayın ve devridaimini gerçekleştirin.

BP 4 Bahçe seti, dahili termostatı ve emiş hortumuyla bahçe sulamada size hızlı, güvenli ve efektif kullanım imkanı sunar.

BP 4 Deep Well dalgıç pompa derin kuyulardan su çekme için idealdir. Olağanüstü dayanıklı paslanmaz çelik muhafazası vardır. Ayaklığı ve ayrı açıp kapama anahtarı ile kusursuzdur.

Emiş ve bahçe hortumu seti sayesinde BP 3 Garden Set Plus anında kullanıma hazırdır. Dayanıklı ve güçlü bahçe pompası, tank / su depolarından sulama yapmak için idealdir.

BP 3 Garden

BP 3 Home

BP 2 Cistern

BP 2 Garden

Güçlü ve dayanıklı: BP 3 Bahçe Pompası kuyu ya da su tankı gibi alternatif su kaynaklarından ekolojik ve ekonomik bahçe sulaması için kusursuz bir çözüm sunar.

Entegre basınç dengeleme kabı ile güçlü BP 3 Ev güçlendirici pompası, tüm ev boyunca düşük maliyetli servis suyunu otomatik olarak pompalar.

BP 2 Cistern üst düzey dayanıklı paslanmaz çelik muhafazası ile yağmur suyuyla sulama yapmak için idealdir. Hortum bağlantısı ve şamandıralı anahtarıyla birliktedir.

Güçlü ve dayanıklı BP 2 Bahçe Pompası, kuyu ya da su tankı gibi alternatif su kaynaklarından bahçe sulaması gerçekleştirmek için ideal bir giriş sınıfı çözümdür. Üstelik doğayla dosttur.