Geri Dön

Kärcher, elektrikli süpürge ürün yelpazesini önemli ölçüde genişletti. Alerji hastaları için denenmiş ve test edilmiş VC 6 toz torbalı süpürge ve DS 5.800 su filtreli süpürgeye ek olarak üç yeni elektrikli süpürge de piyasadaki yerini aldı. Yaşadığınız veya eşyaları koyduğunuz yerin büyük ya da küçük oluşu, ailenizle ya da yalnız yaşamanız torbalı ya da torbasız bir elektrikli süpürge istemeniz hiç önemli değil; Kärcher’de ihtiyaçlarınıza en uygun elektrikli süpürgeyi bulacaksınız ve kendinize sağlıklı bir ortam yarattığınızdan emin olacaksınız.

ELEKTRiKLi SÜPÜRGELER © Copyright 2020 Namlı Makina Karcher Dik konumlu elektrikli süpürgeler

Dik konumlu elektrikli süpürgeler

Küçük elektrikli süpürge, mükemmel performans: Bu elektrikli süpürge kategorisi, mükemmel temizlik performansından ödün vermek istemeyen, sınırlı depolama alanı olan küçük haneler için idealdir.

Yüksek performanslı lityum iyon piller, prizden beslemeye ihtiyaç duymadan, bağlantısız hareket özgürlüğü sağlar.

Torbalı elektrikli süpürgeler tüm evinizin kısa sürede tertemiz olmasını sağlarken aynı zamanda hijyenik bir filtreleme sistemine sahiptir.

Elektrikli süpürge torbası yerine multi-siklon teknolojisi: Filtre torbası alıp değiştirmeden temizlik yapan insanlar için ideal elektrikli süpürge.

Alerji hastaları artık derin bir nefes alabilir: yenilikçi su filtresi teknolojisi ile temiz bir zemin ve ferah bir hava için Kärcher su filtreli elektrikli süpürgeyi tercih edin.

Cordless Vacuum Cleaner


Torbalı elektrikli süpürgeler


Torbasız elektrikli süpürgeler


Su filtreli elektrikli süpürgeler