Geri Dön

Camlarda iz bırakmayan, kusursuz bir temizlik yöntemi. Kärcher yeni nesil Window Vac Şarjlı Cam Temizleme Makinesi, iz bırakmadan camları temizlemekle kalmaz, zaman ve iş gücü tasarrufu sağlar. Kirli suyu güvenle vakumlayarak, haznesinde toplar. Temizlik sonrası cam yüzeylerde hiçbir damla izi ve leke kalmaz.

KWI 1 *EU

in

WV 5 Premium *EU

Kärcher KWI 1 Window Vac şarjlı cam temizleme makinesi pencere temizliğini zahmetsiz, lekesiz ve geleneksel yöntemlerden üç kat daha hızlı hale getirir.

Şarjla çalışan cam temizleme makinesi WV 5 Premium, pratik bir temizlik sağlar ve leke bırakmaz. İsteğe bağlı ekstra pil desteği sayesinde, temizliğe ara verilmesi ihtiyacını ortadan kaldırır.

CAM TEMiZLEME  MAKiNESi © Copyright 2020 Namlı Makina

WV 1 Plus

WV 1

WV 1 Plus Window Vac ve mikrofiber bez ile sprey şisesi sayesinde camlarınızı çaba harcamadan, eskiye göre 3 kat daha hızlı ve iz bırakmadan temizleyebilirsiniz.

Kärcher WV 1 Window Vac, pencere temizliğini zahmetsiz, iz bırakmadan ve geleneksel yöntemlerden üç kat daha hızlı hale getirir.

WV 50 Plus

WV 50 – İlk elektrikli Window Vac. Yalnızca cam değil tüm düz yüzeylerde temizlik için oldukça etkilidir. Temizlik setiyle birlikte cam temizliğinizde eksiksiz bir temizlik çözümü sunar.