Geri Dön

Hepsi bir arada buharlı temizlik teknolojisi. Kärcher Buharlı Temizlik Makineleri ile evinizde kusursuz temizliğin tadını herhangi bir kimyasala ihtiyaç duymadan çıkarabilirsiniz. Mükemmel temizleme performansı sayesinde buhar, bakterilerin* %99,99'unu öldürür. Hijyenik ve sağlıklı bir yaşam alanı sağlar. Kärcher Buharlı Temizlik Makineleri, mutfak, banyo, zemin temizliği ve hatta ütüde bile inanılmaz sonuçlar sunan mükemmel bir temizlik çözümüdür. Buharla temizliğin geniş uygulama alanlarını keşfedin!

BUHARLI TEMiZLiK  MAKiNELERi

SC 5 Iron Plug *EU

VapoHydro fonksiyonu, sürekli olarak doldurulabilen su haznesi ve zemin aparatıne sahip SC 5 EasyFix buharlı temizleyici, 4.2 bar buhar basıncı ve basınçlı buhar ütü bağlantısı ile güçlü ve çok amaçlı bir kullanım sunmaktadır.

© Copyright 2020 Namlı Makina

SC 4 EasyFixÜtü Kiti *EU

SC 4 EasyFix buharlı ütü kiti, EasyFix zemin aparatı, buharlı ütüsü ve kesintisiz temizlik için sürekli doldurulabilir, çıkarılabilir su haznesiyle birlikte hizmetinizde...

SC 4 EasyFix *EU

Pratik ve kesintisiz buhar temizliği: EasyFix aparatı, sürekli doldurulabilir ve çıkarılabilir su hazneli SC 4 EasyFix buharlı temizleyicisi ile hizmetinizde…

SC 3 Upright EasyFix

Buhar kullanılarak derin temizliğin yeni yolu! SC 3 Upright EasyFix'in kullanımı son derece kolaydır ve sert zeminler üzerinde mükemmel sonuç verir. Aynı zamanda bu ürün evdeki bakterilerin %99.99'unu öldürür.

SC 3 EasyFix *EU

Zemin aparatı EasyFix ve kireç çözme kartuşuna sahip SC 3 EasyFix buharlı temizlik makinesi, sürekli doldurulabilen su deposu sayesinde kesintisiz temizlik sağlar. Ayrıca sadece 30 saniye içinde ısınır.

SC 2 Deluxe

Kimyasal madde içermeyen buharlı temizlik için giriş seviyesi model olarak kabul edilebilir. Çalışma modunu görüntülemek için LED ekranı bulunur. SC 2 Deluxe EasyFix evdeki tüm sert yüzeyler için idealdir.

SC 2 EasyFix *EU

Kimyasallar olmadan yapılan buhar temizliğinde giriş seviyesi modeli olan Kärcher SC 2 EasyFix buharlı temizleyici, evdeki sert yüzeylerin temizliği için yeni EasyFix aksesuarları ile birlikte hizmetinizde…

SC 1 EasyFix (yellow) *EU

Kompakt SC 1 EasyFix buharlı temizlik makinesi, kimyasal madde içermeyen ara temizlik için idealdir ve zemin başlığı sayesinde EasyFix, zemini silip temizler.

SC 1 – Kompakt ve kullanımı rahat

Kompakt ve ödüllü tasarımıyla her an elinizin altında, en büyük yardımcınızdır. Yeni SC 1 Buharlı Temizlik Makinesi küçük; ama uygulamada büyük bir buhar makinesi kadar güçlüdür.

SC 2 – Giriş sınıfı

Buharlı temizliğe ilk adım için ideal bir başlangıç  SC 2 Buharlı Temizlik Makinesi' dir. Uygun koşullar altında buhar verme süresi, SC 1'den dört kat daha uzundur.

SC 3 – Her zaman, her yerde kullanım için

Sadece 30 saniyede ısınan SC 3, kısa sürede kullanıma hazırdır. Kullanım esnasında su eklenebildiği için, kesintisiz kullanımı mümkün kılar. Yenilikçi kireç çözme sistemi makinenizi uzun süre korur.

SC 4 – En kullanışlı

Sökülebilir depo ile kolaylıkla yeniden dolum yapılabilir. Maksimum temizlik performansı için özel fonksiyonlu Comfort Plus zemin başlığı ve el değmeden kolayca bez değiştirebilme fonksiyonu ekstra kolaylık sağlar.

SC 5 – En güçlü üst sınıf

Yenilikçi VapoHydro fonksiyonu sayesinde, en inatçı kirleri bile temizler. Comfort Plus zemin başlığı ise maksimum güç ve kullanışlılık sağlar.