Geri Dön © Copyright 2020 Namlı Makina

İster hassas, ister güç gerektiren temizlik işleri olsun Kärcher'in Basınçlı Yıkama Makineleri her temizlik işlemi için mükemmel bir çözüm sunar. Etkin gücü sayesinde kirli yüzeylerden eser kalmaz. Kärcher Basınçlı Yıkama Makineleri ile eskiler yeni ve şık görünüme kavuşur. Böylece bulunduğunuz ortama değer katar. Uzman mühendislik, kullanıcı dostu tasarım, yenilikçi teknoloji ve basınçlı yıkama makineleri konusundaki on yılı aşkın deneyim bunu mümkün kılar.

K 7 Full Control Plus Home

K 7 Full Control Plus

K 7 Compact *EU

K 5 Full Control Plus *EU

İnatçı kirlerde sık kullanım için ideal basınçlı yıkama makinesi, K 7 Full Control Plus Home! Basınç ayarı LCD ekran üzerinden +/- butonları ile yapılabilir.

Basıncı kontrol etmek için LCD ekranın yanı sıra basınç ayarı ile birlikte basınç tabancası ve tek bir düğmeye dokunarak deterjan dozajı içeren K 7 Full Control Plus basınçlı yıkama makinesi.

İnatçı kirlerde sık kullanım için idealdir. Ekstra kompakt tasarımıyla, rahat taşınır ve kolayca depolanabilir. 60 m²/s alan performansına sahiptir.

Arabalar, taş duvarlar ve bisikletlerde orta düzey kir ile mücadele ve düzenli kullanım içindir. K 5 Full Control Plus basınçlı yıkama makinesinde, basıncın düzenlenmesi için püskürtme tabancasının üzerinde +/- düğmeler ve LCD ekran bulunur.

K 5 FC *EU

K 5

K 5 Compact Starter Pack *TR

K 5 Compact

Tüm yüzeylerde doğru basınç için tetik tabancasında basınç göstergesine sahiptir. Orta düzey kirler üzerinde yapılan düzenli temizlikler için idealdir. Alan performansı 40 m²/sa.

K5 Basınçlı yıkama makinesi güçlü su soğutmalı motoruyla; geniş araçlar, taş duvarlar ve bisikletlerin temizliğinde kullanım için idealdir.

K5 Compact basınçlı yıkama makinesine ek olarak FJ 6 köpük aparatı, 10 m hortum seti ve üçü bir arada araç şampuanına tek kutuda erişebilirsiniz.

Yenilikçi hortum deposuna sahiptir: K 5 Compakt basınçlı yıkama makinesinin taşınması ve saklanması kolaydır ve zorlu olmayan kirlerle mücadele ve ara sıra kullanım için idealdir. 40 m² / s alan performansına sahiptir.

K 5 Compact Starter Pack *TR

K 4 Full Control Home

K 4 Full Control Car

K 4 FC *EU

K 4 Compact Car

Bu basınçlı yıkayıcının yüksek basınç tabancasında, yıkama sırasında herhangi bir yüzeye uygulanan basıncı ölçen bir basınç göstergesi bulunur. Orta düzeyde kirlilik için idealdir. Ev kiti içerir. Alan performansı 30 m² / s 'dir.

Full Control basınçlı yıkama makinesi ile her yüzey için uygun basınç ayarını seçebilirsiniz. Orta düzeydeki kirlerde düzenli kullanım için idealdir. Araç temizleme kiti ile birlikte satışa sunulmuştur. Alan performansı 40 m² / s.

Tüm yüzeylerde doğru basınç için tetik tabancasında basınç göstergesine sahiptir. Orta düzey kirler üzerinde zaman zaman yapılan temizlikler için idealdir. Alan performansı 30 m²/sa.

Taşıma ve depolaması kolay K4 Compact Car basınçlı yıkama makinesi; araç kiti ve su soğutmalı motoru ile araba, bahçe çitleri ve bisikletlerin temizliğinde etkilidir.

K 4 Compact

K 4 Compact 2

K 3 Full Control Home T150 *EU

K 3 Full Controll Car *EU

Taşıma ve depolaması oldukça kolay! K4 Compact basınçlı yıkama makinesi, su soğutmalı motoruyla bahçe çitleri, araçlar ve bisiklet temizliğinde en etkili sonucu yaratır.

Kolay taşınır ve kompakt boyutları sayesinde kolaylıkla depolanabilir. K4 kompakt orta dereceli kirler üzerine etkilidir. Teleskopik tutma kolu ve su soğutmalı motora sahiptir. 30m2 alan performansı bulunmaktadır.

Yüzey temizleme aksesuarı ve deterjan içeren ev kiti sayesinde evinizin etrafını su sıçratmadan temizleyebilirsiniz. K 3 Full Control Home basınçlı yıkama makinesinin tetiği üzerinden basın ayarını değiştirebilirsiniz.

Hafif kirlerde ve ara sıra kullanım için ideal basınçlı yıkama makinesi. K 3 Full Control, tetik tabancası üzerinde basıncı gösterir - her yüzey için doğru basıncı sağlar.

K 3 Full Controll

K 3

K 2 Full Control Home

K 2 Full Control

Hafif kirlerde ara sıra kullanım için ideal basınçlı yıkama makinesi. K 3 Full Control, tetik tabancası üzerinde basıncı gösterir - her yüzey için doğru basıncı sağlar. Maksimum kontrol ve her yüzeyde ideal basınç için püskürtme namlusundaki basınç ayarını kontrol edin.

K3 yüksek basınçlı yıkama makinesi, aralıklı kullanım ve normal kirlerin temizlenmesi için idealdir. Örn. bisikletler, bahçe çitleri, motosikletler, vb.

Ev Kiti ve hedefe yönelik basınç ayarlaması ile Kärcher K 2 Full Control Home basınçlı yıkama makinesi. Evin etrafındaki daha geniş alanlar ve hafif kirler için idealdir.

Bisikletler, bahçe aletleri ve bahçe mobilyalarındaki hafif kirler için hedefli basınç ayarı ile Kärcher K 2 Full Control basınçlı yıkama makinesi 20 m²/sa alan performansı.

K 2 Basic

K 2 Basic-2

K 2 Car

K 2 Home

K2 Basic Basınçlı Yıkama Makinesi bir evin tüm çevresinin temizliğinde kullanım için idealdir. (Bahçe mobilyaları, bahçe ekipmanları vs.)

K2 Basic basınçlı yıkama makinesi, evdeki normal zorluluk düzeyinde kirlerin (örneğin bisikletler, bahçe aletleri ve bahçe mobilyalarının) temizlenmesi için idealdir.

K2 Car, tekerlekleri yardımıyla düz alanda kolayca hareket edebilir. Araç kiti araç içi temizliğinde; ev kiti ise geniş alanların temizliğinde kullanılmak için idealdir.

Kolayca kayabilen tekerlekleriyle "K2 Home", birbirinden uzak lokasyonların temizliğinde ve zorlu olmayan kirlerin çıkarılmasında idealdir. Bu yüksek basınçlı yıkama makinası, ev kitiyle beraber, evin etrafındaki geniş alanları temizlemek için de uygundur.

K 2

K 2 Compact

K 2 Classic

K 2 Compact-2

Kärcher K2 basınçlı yıkama makinesi, düz alanda kolayca hareket edebilir tekerlekleri ile aralıklı kullanımlar için idealdir. (bisiklet, bahçe ekipmanları ya da bahçe mobilyaları)

Son derece pratik K2 Compact basınçlı yıkama makinesi, evinizin etrafındaki tüm kirleri çıkarır, kolay taşınabilir ve saklanır.

Hafif kirler için K 2 Classic basınçlı yıkama makinesi. 20 m2 /s alan performansı, maksimum 110 barlık basınç, maksimum 360 l / s akış hızı, 1400 W bağlantı hızı

Son derece kompakt, taşınması ve saklanması kolay,ev içerisindeki hafif kirler için uygun olan K2 kompakt basınçlı yıkama makinesi 20m2 alan performansı gösterir.

K 2 Universal

K 2 Universal Edition basınçlı yıkama makinası, ara sıra kullanım için tasarlanmıştır, evdeki kirleri güvenilir bir şekilde temizler.

Basınçlı yıkama makineleri, her türlü temizlik işlemi için doğru çözümü sağlamaktadır!

Deneyimlerimiz, basınçlı yıkama makineleriyle evinizde ve bahçenizde en sık uygulama alanlarının neler olduğunu göstermektedir.

Kullanımları son derece kolay Kärcher Basınçlı Yıkama Makineleri, dış mekanları temizlemenin en etkili yoludur. Cihazı su sağlayacağınız yere bağlayın, musluğu açın, basınçlı yıkama makinesini çalıştırın ve bu temizleme işleminin keyfini çıkarın. Makineler, takılan aksesuarlar sayesinde her işin üstesinden gelebilecek çok amaçlı bir kurtarıcıya dönüştürülebilir. Islak püskürtme, boru temizleme, teras temizleme veya yağmur oluğu temizleme gibi uygulama seçenekleri sonsuzdur. Uygulamalı örneklerimizde, basınçlı yıkama makineniz ile en iyi sonuçları nasıl elde edeceğinizi görebilirsiniz.

Basınçlı Yıkama