Husqvarna'dan yağmurluk ve iş kıyafeti

Yumuşak ceket
Rüzgarı ve suyu iten rahat ve esnek bir membrandan yapılmış yumuşak ceket, iç kısım yumuşak muflon. Her türlü havada kullanılabilir. Omuzların üzeri, kolların arka kısmı ve yanlarda fitilli kadife takviye. Hareket yerlerine eğim verilmiş kollar sayesinde rahatlık ve hareket serbestisi. Önde fermuarlı dört cep ve iki iç cep. Ayarlanabilir alt kısımlar ve kolların ucunda cırt cırtlı kapatma.


Small - Medium - Large - Xlarge

Termal yelek
Muflon astarlı %1 suyu iten polyesterden yapılmış termal yelek. Hem sıcak tutması hem de kollarınıza hareket imkanı sağlaması için ceketinizin veya kazağınızın üzerine giyin. Fermuarlı dört ön cep ve sıkı bir şekilde kapanan yüksek yaka. Uzatılmış arka kısım, bel ve sırtın alt kısmı elastik ve ayarlanabilirdir.


Medium - Large - Xlarge - XXLarge

Yağmur pantolonu
Ön tarafı güçlü naylon ve arka tarafı PU/PVC'den yapılmış yağmur pantolonu. Bel çevresinde bulunan 1 cm'lik örgü malzeme sayesinde havalandırma. İpli elastik bel kısmı sayesinde rahatlık.


Medium - Large - Xlarge

Yağmur ceketiGüçlü naylon ve PU/PVC robalı yağmur ceketi. Roba altında yer alan file malzeme sayesinde iyi havalandırma. Roba altında korumalı fermuarlı göğüs cebi. Kapatılmış dikiş yerleri. Ceketin çıtçıtlı ekstra uzun kolları ve yağmur korumalı uzatılmış arka kısmı bulunur. Cırt cırtlı fitilli kadife kollar, ön tarafında bulunan çıt çıtlı ek parçayla korunan uzun fermuar.


Large - Xlarge

Tişört
Estetik Husqvarna renklerinde, hareket serbestisi sağlayan yumuşak ve rahat gömlek. Hem günlük olarak hem de işte giyilebilir. %1 önceden çekmiş pamuktan yapılmıştır


Small - Medium - Large - Xlarge - XXLarge

Tek katlı iç tişörtü
Vücuda en yakın giysiniz. %1 polyester interlok örgülü kumaş, hem dokuma hem baskı polyesterden oluşur. Bu kaliteli kumaş nemi cildin diğer katmanına taşıyarak iyi bir havalandırma sağlar ve her gün rahat bir şekilde çalışmanıza olanak tanır. Hafif malzeme, 14g/m2. Kurutucuda kurutulabilir, normal. Ütülenebilir, sıcak


Ebatlar 41’den 58’e kadar

Tek katlı iç pantolonu
Vücuda en yakın giysiniz. %1 polyester interlok örgülü kumaş, hem dokuma hem baskı polyesterden oluşur. Bu kaliteli kumaş nemi cildin diğer katmanına taşıyarak iyi bir havalandırma sağlar ve her gün rahat bir şekilde çalışmanıza olanak tanır. Hafif malzeme, 14g/m2. Kurutucuda kurutulabilir, normal. Ütülenebilir, sıcak


Ebatlar 42’den 58’e kadar

© Copyright 2020 Namlı Makina Geri Dön

Yağmur ceketi, Garden ProBahçe çalışanları için tasarlanmış yağmur ceketi. PU/PVC'den üretilmiştir. Takviyeli bel kısmı açık ve çıtçıtlı olduğundan, Rider veya çekici kullanılırken ceket koltuğundan üzerinden kaldırılabilir. Bacakları koruyan uzun model. Kapanabilen üç ön cep. İşitme koruması giyerken bile rahatlık sağlayan geniş kapüşon.


Medium - XLarge

Pantolon yağmurluğu
Bel kemerine veya alet kemerine takılmak üzere tasarlanmış yağmur pantolonlukları. Ayarlanabilir düğme sayesinde üç uzunluk arasından seçim yapabilirsiniz.

Güvenlik

Her zaman konforlu

Dayanıklılık standarttır

Yüksek teknoloji ürünü kumaşlar, akıllı tasarım ve Avrupa testleri yapılmış güvenlik özellikleri olağanüstü koruma ve karakteristik Husqvarna güvenilirliği sağlar.

Sıra dışı konfor ve ergonomi vücudunuza değil işinize odaklanmanızı sağlar.

Zorlu koşullarda profesyonel kullanım için test edilmiş ürünlerden her zaman en iyisini bekleyebilirsiniz.

Yağmurluk

Yapılması gereken iş ne olursa olsun sorununuzun çözümü, güvenilir yağmurluktur. Husqvarna'nın yağmurluğu, hava alması için gözenekleri olan güçlü bir naylon ve PU/PVC'den yapılmıştır ve kaynaklı dikişler kuru kalmanızı sağlar.

İş kıyafeti

Rahat olmak her zaman işleri kolaylaştırır. Spor kıyafetimiz, iş veya serbest zaman için uygundur ve iyi bir hareket aralığıyla giyilmesi kolay malzemelerden yapılmıştır.

Kayışlar ve kuşaklar

Kuşaklar veya pratik bir deri kayış yardımıyla mükemmel uyumu elde edin. Husqvarna, ayarlanabilir uzunlukta ekstra geniş kuşaklar sunar. Deri askılar veya sağlam metal klipslerle iki model mevcuttur.

Yüksek bel pantolon, Technical Extreme

Yeni ve modern bir görünüşe sahip bu ceket, vücuda tam oturan ve gelişmiş esneyen bir malzeme ile rahatlık ve ergonomi sağlar. Kritik bölgelerde kullanılan yeni takviyeli malzeme, havalandırma fermuarları ve hareket yerleri alıştırılmış kollar sağlamlık ve uzun çalışma günlerinde rahatlık sağlar. İki ön cep, iki arka cep, sol bacak üzerinde bir cep ve ayrıca cetvel cebi. Çıkarılabilir bağcıklar dahildir ve bel kısmı tam oturacak şekilde ayarlanabilir. Ayrıca dizlerde de yansıtıcı malzeme kullanılmıştır. Su geçirmez fermuarla açılan bir cetvel cebi bulunur.

Testere koruması..Evet * EN uyarınca onaylanmıştır..381 * Sınıf

Sınıf 1 (20 m / s) * stil..A

Ceket, Technical Extreme

Bu ceket, vücuda tam oturan modern bir tasarıma sahiptir ve gelişmiş esneyen malzeme rahatlık ve ergonomi sağlar. Kritik bölgelerde kullanılan yeni takviyeli malzeme, kolların altındaki havalandırma fermuarları ve hareket yerleri alıştırılmış kollar sağlamlık ve uzun çalışma günlerinde rahatlık sağlar. İki göğüs cebi. Karanlıkta görünürlük sağlamak için omuz ve kollarda yansıtıcı kumaş, yansıtıcı şerit ve üst kısımda yüksek görünürlüğe sahip turuncu renk kullanılmıştır. İki göğüs cebi bulunur.


Uygun..İnce

Hava alabilirlik..Mükemmel

Yüksek bel pantolon, Technical C

Bacak için çok yönlü testere koruması sağlar. Bel kısmı elastik ve geniştir ve arka kısmı uzatılmıştır. Tam oturan modern bir tasarıma ve rahatlık ve ergonomi sağlayan 4 yönlü esnek malzemeye sahiptir. Kritik bölgelerde Aramid ve Cordura® takviye Büyük yansıtıcı logolu yüksek görünürlüğe sahip turuncu renk ve sırt kısmında yansıtıcı şerit. İki ön ve iki arka cep, sol bacak üzerinde bir cep ve cetvel cebi. Rahatlık ve hareket serbestisi sağlayan hareket yerleri alıştırılmış dizler.


Testere koruması..Evet * EN uyarınca onaylanmıştır..381 * Sınıf..Sınıf 1 (20 m / s) * stil..C

Ağaç uzmanı ceketi, Technical

Özellikle ağaç uzmanları için geliştirilmiş olan testere korumasına sahip bu yeni ceket, modern ve tam oturan bir tasarıma ve rahatlık ve ergonomi sağlayan 4 yöne esneyen malzemeye sahiptir. Kritik bölgelerde Aramid ve Cordura® takviyelidir. Göğüs kısmında bulunan büyük yansıtıcı logo ve kollarda bulunan yansıtıcı şerit, karanlık ve loş ortamlarda görünürlük sağlar. Fermuarlı bir göğüs cebi bulunur. Kolların ucunda bulunan cırt cırtlar ve ceketin üst kısmına ve bele uzanan ayarlanabilir ip, ceketin mükemmel şekilde uymasını sağlar.

Testere koruması.Evet *EN uyarınca onaylanmıştır..381 * Sınıf..ıf 1 (20 m / s) * Eurotested..Evet

Ceket, Technical Reflektörlü

Tam oturan ceket ve iki yöne esneyen malzeme her zaman rahat bir şekilde çalışmanızı sağlar. Kolların altında bulunan havalandırma fermuarları ve sırttaki nefes alan roba kısmı, en zorlu çalışmalarda ve en sıcak günlerde bile serin kalmanızı sağlar. Cekette iki göğüs cebi bulunur. Elastik ip hem beli hem de ceketin alt kısmını kolaylıkla ayarlar. Yüksek görünürlüğe sahip ceket EN 471:24 ve A1 27 (sınıf 3) uyarınca test edilmiş ve onaylanmıştır.


EN uyarınca onaylanmıştır..EN 471: 2004 + A1: 2007 (sınıf 3) * Uygun..Sıkı * Hava alabilirlik..Orta

Yüksek bel pantolon, Functional 24

Sağlam, hafif ve iyi tasarlanmıştır. Tam oturan ve yıl boyu kullanım için tasarlanmış fonksiyonel ve koruyucu kıyafetlere ihtiyaç duyan kişiler içindir. Sınıf 2, 24 m/sn testere korumasına sahip koruyucu bel pantolonu. Mikro polyesterin 4 yöne esneyen ön tarafı ve arka tarafı. İç tarafı naylon, takviyeli koruyucu malzeme. Pantolonda askı için düğmeler ve sağ bacak üzerinde bir cetvel cebi bulunur.


Testere koruması.Evet *EN uyarınca onaylanmıştır..381 * Sınıf.. 2 (24 m / s) * Stil..A

Yüksek bel pantolon, Klasik

Pantolon, büyük ve yansıtıcı logo baskıları gibi kaliteli detaylara ve temiz ve modern bir tasarıma sahiptir. Ön cepleri, bir arka cebi ve bacakların arka kısmında havalandırma fermuarı bulunan elastik bel. Kullanımdan önce ayrılarak açılması gereken bir cetvel cebi bulunur.


Testere koruması.Evet *EN uyarınca onaylanmıştır..381 * Sınıf.. 1 (20 m / s) * Stil..A

Marangoz pantolonu, Klasik

Önlük üzerinde fermuarlı cebi ve iki yan cebi bulunan marangoz modeli. Yansıtıcı logo baskıları, bacağın arkasında havalandırma için fermuarlı cepleri ve bacak üzerinde bir cetvel cebi bulunan temiz ve modern bir tasarıma sahiptir. Bağcıklar yüksek görünürlüğe sahip olup kolayca bağlanır. Kullanımdan önce ayrılarak açılması gereken bir cetvel cebi bulunur.


Testere koruması.Evet *EN uyarınca onaylanmıştır..381 * Sınıf.. 1 (20 m / s) * Stil..A

Pantolon koruması, KlasikBazen testere kullanan kişiler için idealdir. Tek boy pantolon koruması normal çalışma pantolonunuzun üzerinde kullanılabilir. Sıcak hava koşullarında kullanım için idealdir. Arka tarafta tam boy fermuar, yüksekliği ve bel genişliği ayarlanabilir kemer.


Testere koruması.Evet *EN uyarınca onaylanmıştır..381 * Sınıf.. 1 (20 m / s) * Stil..A

Ceket, KlasikBüyük ve yansıtıcı logo baskıları gibi kaliteli detaylara ve temiz ve modern bir tasarıma sahiptir. Kolların ucundaki düğmeler sıkı sıkıya sarmasını sağlarken üst kısmın turuncu olması görünürlüğü artırır. Bir adet fermuarlı göğüs cebi ve iki yan cebi bulunur.Uygun..Düz

Hava alabilirlik..Orta

Husqvarna kuşakları, Deri
• Testere pantolonları ve pantolon koruyucularıyla kullanım için

• Kumaşa dikili Husqvarna logosu

• Yeni tarz pantolon ve ceketlere uygun profesyonel görünüm

• Düğmeli ve klipsli olarak mevcut

Husqvarna kuşakları, Metal klipsli

a kuşakları, Deri
• Testere pantolonları ve pantolon koruyucularıyla kullanım için

• Kumaşa dikili Husqvarna logosu

• Yeni tarz pantolon ve ceketlere uygun profesyonel görünüm

• Düğmeli ve klipsli olarak mevcut

İş kıyafeti