Baltalar ve Ormancılık aletleri

Koruyucu bot, Technical

Kompozit burunluk sayesinde ağırlığı azaltılmış son derece rahat koruyucu bot. Naylon kumaş ve yüksek kaliteli Sympatex® membran gibi malzemelerden üretilmiş olan bu bot gün boyu rahatlık sağlar ve %1 su geçirmezdir. Gravity® taban yağa dayanıklıdır ve mükemmel kavrama sağlar. Bu botlar boş zamanlarda, bahçe işlerinde veya orman işlerinde tüm hava koşulları altında kullanılabilir. Botun ön kısmında ekstra kauçuk koruma takviyesi bulunur. Dilin üzerindeki kayışı çekerek botu kolayca ayarlayabilir ve çıkartabilirsiniz.

Saw protection… Hayir

Approved according to EN… ISO 20345

Leather type… Sympatex® leather

Composite toe cap… Evet

Numara… 36’dan 47’ye kadar

Outlast çorap
Outlast malzemesinden yapılmış, sıcakta ayaklarınızı serin, soğukta ise sıcak tutan rahat çoraplar.


Numara… 37’den 48’e kadar

İç çorap
Nemi emer ve kurutur. %42 akrilik, %8 likra, %3 poliamid ve %2 yün.


Numara… 37’den 47’ye kadar

Eldiven, Technical, hafif

Kulak koruması


ABu işitme korumaları optimum ergonomi ve uzun süreli kullanım için geliştirilmiştir. Ürün tasarımı başa uygulanan basıncın %2 ayarlanabilmesini sağlarken benzersiz poliüretan insert kısmı kulak için maksimum boşluk sağlar. Rahatlık ve bireysel tercihler açısından en iyi seçimdir. Çok sayıda vizör takılabilir.


Article net weight… 290 g

Approved according to ANSI… S3.19-1974 and S12.6-1984

Approved according to EN… 352-1

SNR… 27 dB(A)

Eldiven, Klasik, hafifAvuç kısmı keçi derisinden, arka kısmı jarse kumaştan yapılmış tam oturan rahat eldiven. Keçi derisi doğal yağ içerdiğinden neme karşı iyi bir koruma sağlar ve bu nedenle zorlu işlerde kullanıma uygundur.


Numara… 7’den 8’a kadarSon derece yumuşak fırçalı süetten oluşan ters keçi derisinden yapılmış ele dar oturan ve rahat eldiven. Keçi derisi doğal yağ içerdiğinden neme karşı iyi bir koruma sağlar ve bu nedenle zorlu işlerde kullanıma uygundur. Lamine spandeks kumaş, arka kısımda yansıtıcı çizgiler ve neoprenden yapılmış cırt cırtlı bilek kısmı. Başparmak kısmında burnu ve yüzü silebilmek için havlu kumaş bulunmaktadı


Numara… 8’den 10’a kadar

FM radyo için hijyen kiti


BBaşa uygulanan basıncın %2 ayarlanabilmesini sağlayan ürün tasarımına sahip rahat işitme korumaları. İhtiyacınız olan korumayı sağlarken aynı zamanda cep telefonunuzu bağlamanızı, FM radyonuzdan en sevdiğiniz müzikleri dinlemenizi veya MP3 player gibi harici cihazları bağlamanızı sağlar. Bluetooth® kablosuz teknolojisi Bluetooth özellikli cep telefonunuzu işitme korumalarına bağlamanızı sağlar. İşitme korumaları üzerindeki “konuşma düğmesine” basarak gelen telefon çağrılarını cevaplayın. İşi daha kolay ve daha güvenli hale getirir.


Article net weight… 65 g

Approved according to EN… EN 352-1, EN 352-3

Padded headband… Evet

10'lu Bahçıvan koruması


Bu işitme korumaları bahçe işleri ve hobi/boş zaman etkinlikleri için geliştirilmiştir. Hafif ve rahat bir tasarıma, güvenli bir şekilde oturabilmesi ve başa daha az basınç uygulaması için ekstra geniş baş bandına sahiptir. Kulak için maksimum boşluk sağlayan eşsiz bir poliüretan inserti bulunmaktadır. Bu sayede sık kullanılsa bile rahatlık sağlar. Vizör takılabilir.


Article net weight… 2588 g

Approved according to ANSI… S3.19-1974 and S12.6-1984

Approved according to EN… 352-1

SNR… 25 dB(A)

Yumuşak ceket
Rüzgarı ve suyu iten rahat ve esnek bir membrandan yapılmış yumuşak ceket, iç kısım yumuşak muflon. Her türlü havada kullanılabilir. Omuzların üzeri, kolların arka kısmı ve yanlarda fitilli kadife takviye. Hareket yerlerine eğim verilmiş kollar sayesinde rahatlık ve hareket serbestisi. Önde fermuarlı dört cep ve iki iç cep. Ayarlanabilir alt kısımlar ve kolların ucunda cırt cırtlı kapatma.


Small - Medium - Large - Xlarge

Termal yelek
Muflon astarlı %1 suyu iten polyesterden yapılmış termal yelek. Hem sıcak tutması hem de kollarınıza hareket imkanı sağlaması için ceketinizin veya kazağınızın üzerine giyin. Fermuarlı dört ön cep ve sıkı bir şekilde kapanan yüksek yaka. Uzatılmış arka kısım, bel ve sırtın alt kısmı elastik ve ayarlanabilirdir.


Medium - Large - Xlarge - XXLarge

Yağmur pantolonu
Ön tarafı güçlü naylon ve arka tarafı PU/PVC'den yapılmış yağmur pantolonu. Bel çevresinde bulunan 1 cm'lik örgü malzeme sayesinde havalandırma. İpli elastik bel kısmı sayesinde rahatlık.


Medium - Large - Xlarge

Yağmur ceketiGüçlü naylon ve PU/PVC robalı yağmur ceketi. Roba altında yer alan file malzeme sayesinde iyi havalandırma. Roba altında korumalı fermuarlı göğüs cebi. Kapatılmış dikiş yerleri. Ceketin çıtçıtlı ekstra uzun kolları ve yağmur korumalı uzatılmış arka kısmı bulunur. Cırt cırtlı fitilli kadife kollar, ön tarafında bulunan çıt çıtlı ek parçayla korunan uzun fermuar.


Large - Xlarge

İş kıyafeti

Tişört
Estetik Husqvarna renklerinde, hareket serbestisi sağlayan yumuşak ve rahat gömlek. Hem günlük olarak hem de işte giyilebilir. %1 önceden çekmiş pamuktan yapılmıştır


Small - Medium - Large - Xlarge - XXLarge

Tek katlı iç tişörtü
Vücuda en yakın giysiniz. %1 polyester interlok örgülü kumaş, hem dokuma hem baskı polyesterden oluşur. Bu kaliteli kumaş nemi cildin diğer katmanına taşıyarak iyi bir havalandırma sağlar ve her gün rahat bir şekilde çalışmanıza olanak tanır. Hafif malzeme, 14g/m2. Kurutucuda kurutulabilir, normal. Ütülenebilir, sıcak


Ebatlar 41’den 58’e kadar

Tek katlı iç pantolonu
Vücuda en yakın giysiniz. %1 polyester interlok örgülü kumaş, hem dokuma hem baskı polyesterden oluşur. Bu kaliteli kumaş nemi cildin diğer katmanına taşıyarak iyi bir havalandırma sağlar ve her gün rahat bir şekilde çalışmanıza olanak tanır. Hafif malzeme, 14g/m2. Kurutucuda kurutulabilir, normal. Ütülenebilir, sıcak


Ebatlar 42’den 58’e kadar

© Copyright 2020 Namlı Makina Geri Dön

Yağmur ceketi, Garden ProBahçe çalışanları için tasarlanmış yağmur ceketi. PU/PVC'den üretilmiştir. Takviyeli bel kısmı açık ve çıtçıtlı olduğundan, Rider veya çekici kullanılırken ceket koltuğundan üzerinden kaldırılabilir. Bacakları koruyan uzun model. Kapanabilen üç ön cep. İşitme koruması giyerken bile rahatlık sağlayan geniş kapüşon.


Medium - XLarge

Pantolon yağmurluğu
Bel kemerine veya alet kemerine takılmak üzere tasarlanmış yağmur pantolonlukları. Ayarlanabilir düğme sayesinde üç uzunluk arasından seçim yapabilirsiniz.

Husqvarna H900

Yakacak odun, bahçe işleri ve trekking aktiviteleri için küçük balta. Fiber takviyeli PA şaftı sayesinde balta sağlam ve dayanıklıdır. Balta başının yapışmaz kaplaması sürtünmeyi azaltır ve tahtaya daha iyi girmesini sağlar. Yumuşak tutma yeri ergonomik ve güvenli kullanım sağlar. Ağırlık merkezinin balta başına yakın olması mükemmel denge ve ağırlık dağılımı sağlar. Ayırma takozlarının kolay ve etkili bir şekilde kullanılmasını sağlayan çekiç fonksiyonu (çelik takoz değil).

Ağırlık…: 0.9 kg
Husqvarna A1400

Yapı veya orman işleri gibi farklı tahta işlerinde kullanılan Evrensel Balta. Balta başının yapışmaz kaplaması sürtünmeyi azaltmakta ve tahtaya daha iyi girmesini sağlamakta olup, baş geometrisi ahşap işlerine uygundur. Paslanmaz çelik şaft koruması sayesinde uzun ömür ve tutma yeri koruması. Fiber takviyeli PA şaftı sayesinde balta sağlam ve dayanıklıdır. Ağırlık merkezinin balta başına yakın olması mükemmel denge ve ağırlık dağılımı sağlar. Bu kombinasyon sayesinde yüksek nüfuz ve güçlü kesim sağlanır. Ayırma takozlarının kolay ve etkili bir şekilde kullanılmasını sağlayan çekiç fonksiyonu (çelik takoz değil).

Ağırlık…: 1.4 kg

Husqvarna A2400

Yapı veya orman işleri gibi farklı tahta işlerinde kullanılan güçlü Evrensel Balta. Balta başının yapışmaz kaplaması sürtünmeyi azaltmakta ve tahtaya daha iyi girmesini sağlamakta olup, baş geometrisi ahşap işlerine uygundur. Paslanmaz çelik şaft koruması sayesinde uzun ömür ve tutma yeri koruması. Fiber takviyeli PA şaftı sayesinde balta sağlam ve dayanıklıdır. Ağırlık merkezinin balta başına yakın olması mükemmel denge ve ağırlık dağılımı sağlar. Bu kombinasyon sayesinde yüksek nüfuz ve güçlü kesim sağlanır. Ayırma takozlarının kolay ve etkili bir şekilde kullanılmasını sağlayan çekiç fonksiyonu (çelik takoz değil).

Ağırlık…: 2.4 kg

Husqvarna S1600

Yakacak odun kütüklerini ayırmada kullanılan ayırma baltası. Balta başının yapışmaz kaplaması sürtünmeyi azaltmakta ve tahtaya daha iyi girmesini sağlamakta olup, baş geometrisi orta büyüklükteki kütüklere uygundur. Paslanmaz çelik şaft koruması sayesinde uzun ömür ve tutma yeri koruması. Ağırlık merkezinin balta başına yakın olması mükemmel denge ve ağırlık dağılımı sağlar. Optimize edilmiş balta başı ve hafif şaft, gücü kesiğe yoğunlaştırarak kütüklerin daha kolay ayrılmasını sağlar. Fiber takviyeli PA şaftı sayesinde balta sağlam ve dayanıklıdır. Ayırma takozlarının kolay ve etkili bir şekilde kullanılmasını sağlayan çekiç fonksiyonu (çelik takoz değil).

Ağırlık…: 1.6 kgHusqvarna S2800

Daha büyük kütükleri yarmak için güçlü Ayırma Baltası. Balta başının yapışmaz kaplaması sürtünmeyi azaltmakta ve tahtaya daha iyi girmesini sağlamakta olup, baş geometrisi büyük kütüklere uygundur. Paslanmaz çelik şaft koruması sayesinde uzun ömür ve tutma yeri koruması. Ağırlık merkezinin balta başına yakın olması mükemmel denge ve ağırlık dağılımı sağlar. Optimize edilmiş balta başı ve hafif şaft, gücü kesiğe yoğunlaştırarak kütüklerin daha kolay ayrılmasını sağlar. Fiber takviyeli PA şaftı sayesinde balta sağlam ve dayanıklıdır. Ayırma takozlarının kolay ve etkili bir şekilde kullanılmasını sağlayan çekiç fonksiyonu (çelik takoz değil).

Ağırlık…: 2.8 kgEl BaltasıAteş için odun kesmek ve bahçe işleri için küçük balta. Deri kenar kapaklıdır. Bağlantıyı sabitlemek için baş kısmı sap kısmına hem tahta hem de çelik takozla bağlıdır.


Ağırlık…: 0.6 kg

Marangoz baltasıMarangoz baltası marangozluk ve diğer tahta işlerinde kullanıma uygundur. Baş kısmında bulunan girinti, kesme kenarına mümkün olduğunda yaklaşmaya izin vererek maksimum kontrol sağlar. Deri kenar kapaklıdır. Bağlantıyı sabitlemek için baş kısmı sap kısmına hem tahta hem de çelik takozla bağlıdır.


Ağırlık…: 1 kgKamp baltası


Kamp ateşi için odun kesmek gibi işlere yönelik orman ve açık alanlarda kullanım için ideal, küçük balta. Küçük boyutu sayesinde sırt çantanıza sığar. Baltayı ayrıca kenar kapağı sayesinde kemerinize tutturabilirsiniz. Deri kenar kapaklıdır. Bağlantıyı sabitlemek için baş kısmı sap kısmına hem tahta hem de çelik takozla bağlıdır.


Ağırlık…: 0.5 kg
Orman baltası


Küçük ölçekli ağaç devirme, kütük budama, dal biçme ve çalı temizlemede kullanılabilir. Uzun sapı sayesinde güçlü kesim sağlar. Deri kenar kapaklıdır. Bağlantıyı sabitlemek için baş kısmı sap kısmına hem tahta hem de çelik takozla bağlıdır.


Ağırlık…: 0.850 kg

Yarma Baltası - Küçük


Bu küçük Ayırma Baltası, hafif yapılı yakacak odunların ayrılmasına uygundur. Baş kısmı, minimum çabayla kolayca tahta içine girmek ve tahtayı iki parçaya ayırmak üzere tasarlanmıştır. Küçük boyutu sayesinde tek elle kullanılabilir. Deri kenar kapaklıdır. Bağlantıyı sabitlemek için baş kısmı sap kısmına hem tahta hem de çelik takozla bağlıdır.


Ağırlık…: 0.900 kg


Yarma Baltası - Büyük

Bu ağır Ayırma Baltası, kalın yapılı odunların ve yakacak odunların ayrılmasına uygundur. Baş kısmı, minimum çabayla kolayca tahta içine girmek ve tahtayı iki parçaya ayırmak üzere tasarlanmıştır. Uzun sapı ek güç ve iki elle tutuş olanağı sağlar. Deri kenar kapaklıdır. Bağlantıyı sabitlemek için baş kısmı sap kısmına hem tahta hem de çelik takozla bağlıdır.


Ağırlık…: 1.5 kg

Balyoz balta

Balyoz balta, kütüklerin ve büyük tahta parçalarının ayrılmasında kullanılan en güçlü ve en ağır baltadır. Ense kısmında bulunan sertleştirilmiş vurma yüzeyi balyoz olarak veya yarma takozuyla birlikte kullanılabilir. Deri kenar kapaklıdır. Bağlantıyı sabitlemek için baş kısmı sap kısmına hem tahta hem de çelik takozla bağlıdır. NOT! Sadece balyoz baltalar balyoz çekiç olarak kullanılmalıdır.


Ağırlık…: 2.5 kg


Kaldırma çubuğu

Kombine darbe ve kırma çubuğu. Kırma çubuğunun arka kısmında, takoza vururken titreşimi engelleyen özel şekilli bir darbe topuğu bulunur. Tutacak kısmı elle kaldırılabilir veya ayakla itilebilir.

Kaldırma çubuğu-2

Kombine darbe ve kırma çubuğu. Kırma çubuğunun arka kısmında, takoza vururken titreşimi engelleyen özel şekilli bir darbe topuğu bulunur. Tutacak kısmı elle kaldırılabilir veya ayakla itilebilir.


Eğimli kancalı kırma levyesiTam kalıplı plastik saplı, topuk ve döndürme askısı.Uzun kırma levyesiYeni tasarımı ve geliştirilmiş malzeme özellikleri sayesinde ürün sağlam ve dayanıklıdır. Kalıplı alt kısım açıktaki alana ek güç sağlar ve ön taraftaki dişler tahtaya daha iyi tutunmasını sağlar. Uzunluk, kullanıcıya ilave güç sağlarken ekstra uzun sap kısmı iki elle tutarak kullanmayı olanaklı hale getirir. Uçlarda bulunan bir çıkıntı ayakla kullanıldığında kaymayı önler. Çubukta ağaçları ve kütükleri döndürmek için bir kanca bulunur. İsveç'te üretilmiştir

Viktor ayaklı kırma levyesi


Teleskopik ayaklı kesme çubuğu. Kemer üzerinde kılıf içinde taşınabilir.

Yüzme küreği


Kabuk kısmını etkili bir şekilde gövdeden ayırır. Ayrıca buz veya beton çıkarmada da kullanılabilir.

Kaldırma kancası
Yeni daha keskin ve geliştirilmiş kancanın köşeleri fabrikada yontulmuştur. Sertleştirilmiş çelikten yapılmış yeni yüzey işlemesi, ürünü sağlamlaştırır ve paslanmaya karşı korur. Yeniden tasarlanmış ölçüm cetvelli geliştirilmiş tasarıma sahiptir olan sap, ergonomik yapısı sayesinde daha iyi tutuş sağlamaktadır. İsveç'te üretilmiştir.

Kaldırma kıskacıYeni daha keskin ve geliştirilmiş kancanın yontulmuş kenarları kütükleri kaldırırken güçlü tutuş sağlar. Yüzey işlemli özel sertleştirilmiş çelik sayesinde ürün hem sağlam hem de paslanmaya karşı daha az hassastır. Ergonomik tasarımlı sap kısmı üstün tutuş sağlar. İsveç'te üretilmiştir.

Çap Ölçer
Silindir hacimli tablolu, 2 tarafta santimetre ölçüler.Mezura
Benzersiz yapısı sayesinde son derece hafif olan bu şerit metrenin sıkıştırılması, şeridin ve yayın değiştirilmesi de kolaydır. Şerit tek tutuşta, hiçbir vida kullanmadan kolayca ayrılabilir. Şeridin her iki tarafı da işaretli olup yedek parça olarak iki farklı uzunlukta temin edilebilir. Açma kancasıyla verilir, aksesuar olarak kütük kancası mevcuttur.
Çap Ölçer Kılıfı


Silindir hacimli tablolu, 2 tarafta santimetre ölçüler.Katlanabilir budama testeresi, 180 mmRahatlık sağlayan ergonomik saplı yüksek kaliteli çelikten yapılmış hafif budama testeresi. Bıçak kısmı yerine oturur ve kullanımda olmadığı zaman güvenli bir şekilde katlanabilir. Çekme hareketinde kesim yapar. Tahta, plastik boru, kartonpiyer kesmede, dalları biçmede ve genel budama işlerinde kullanılabilir. Sağlamlığı ve pas direncini artıran sert krom kaplamalıdır. Normal kullanımda bileylenmesi gerekmez

Kılıflı düz budama testeresi, 240 mmRahatlık sağlayan ergonomik saplı yüksek kaliteli çelikten yapılmış hafif budama testeresi. Testere kullanımda olmadığında etkili bir şekilde serbest bırakmak için kemerinize bir klipsle bağlanan pratik kılıf. Çekme hareketinde kesim yapar. Tahta, plastik boru, kartonpiyer kesmede, dalları biçmede ve genel budama işlerinde kullanılabilir. Sağlamlığı ve pas direncini artıran sert krom kaplamalıdır. Normal kullanımda bileylenmesi gerekmez.
Katlanabilir budama testeresi, 220 mmRahatlık sağlayan ergonomik saplı yüksek kaliteli çelikten yapılmış hafif budama testeresi. Bıçak kısmı yerine oturur ve kullanımda olmadığı zaman güvenli bir şekilde katlanabilir. Çekme hareketinde kesim yapar. Tahta, plastik boru, kartonpiyer kesmede, dalları biçmede ve genel budama işlerinde kullanılabilir. Sağlamlığı ve pas direncini artıran sert krom kaplamalıdır. Normal kullanımda bileylenmesi gerekmez.

Kılıflı düz budama testeresi, 300 mmRahatlık sağlayan ergonomik saplı yüksek kaliteli çelikten yapılmış hafif budama testeresi. Testere kullanımda olmadığında etkili bir şekilde serbest bırakmak için kemerinize bir klipsle bağlanan pratik kılıf. Çekme hareketinde kesim yapar. Tahta, plastik boru, kartonpiyer kesmede, dalları biçmede ve genel budama işlerinde kullanılabilir. Sağlamlığı ve pas direncini artıran sert krom kaplamalıdır. Normal kullanımda bileylenmesi gerekmez.
Araç kemer kiti

Alet kemeri, iki kılıf, arka alet taşıyıcı, kaldırma kancası, kaldırma tutucusu ve şerit metreli profilli kutusuyla alet kemeri.

Kombi kılıf

Kancalar ve tutucular için mükemmeldir. Ölçüm şeridi için bir ilik bulunmaktadır. Deri veya stiren pedli LD politinen arasında seçim yapabilirsiniz.


Devirme kamaları


Sert polistirenden yapılmış ağaç devirme takozu. Takoz, ağacı çentik yönünde kaldırarak ağacın bu yöne doğru düşmesine yardım eder. Geriye kesim sırasında ağacın testereyi ezmesini veya testereye doğru yaslanmasını engellemede kullanılır. Genellikle daha güvenli ve daha temiz bir ağaç devirme işlemi sağlar.Metal Devirme Kaması


12cm Magnezyum Ağaç Devirme Takozu - Sağlam ve hafif ağaç devirme takozu.

Devirme/Yarma kaması, Alüminyum


Bir tarafının çengelli yüzeye sahip olması nedeniyle arkaya gitmeyen takoz. Takoz, ağacı çentik yönünde kaldırarak ağacın bu yöne doğru düşmesine yardım eder. Ağacın testereyi ezmesini veya testereye doğru yaslanmasını engellemede kullanılır. Bu Alüminyum takoz ayrıca kütükleri ayırmada da kullanılabilir.


Yarma kaması

Kütükleri ayırmak için. Takoz, maksimum ayırma sağlamak için eğimlidir. Balyoz veya balyoz baltayla birlikte kullanılabilir. Çeliği çeliğe vururken yüz ve gözleriniz için uygun koruma kullanın.


Düz Yarma kaması18cm Düz çelik ayırma takozuÇanta

Çantalar ve muhafazaAltı sert, güçlü ve sağlam çanta. İçinde güvenlik malzemelerinizi ve aksesuarlarınızı taşımak için mükemmel. Yan cepler, yanlarda tutma yerleri ve taşıma kayışları, sökülebilir omuz kayışı.


Volume… 75 lt.

Kişisel koruyucu ekipman

Orman bareti, Functional

Fonksiyonel Kaskın bireysel tercihlere uygun çok sayıda özelliği bulunmakta olup günlük çalışmasında rahatlık ve ergonomi arayan orman işçileri için mükemmeldir. Rahatlık sağlayan ve başa az basınç uygulayan 6 noktalı bir kumaş giyim donanımı bulunur. Yeni UltraVision vizör, ışığı düşük seviyede azaltması sayesinde daha net bir görüş sağlar. İşitme korumaları uzun süreli kullanım için optimum ergonomiye göre geliştirilmiştir.

UV stabilizeli… Evet -

Düşük sıcaklık için onaylanmıştır…-40 °C


Renk…: Floresan - Turuncu

Orman bareti, Klasik


Orman veya bahçe işleri için tam donanımlı kask. Geleneksel altı noktalı plastik giyim donanımı ve tek elle ayarlanabilen mandallı kayış. Ayrıca giyim donanımının derinliği kişiye uyacak şekilde üç adımda ayarlanabilir. İşitme korumaları optimum ergonomi için geliştirilmiştir. Metal tel vizör mükemmel koruma ve görüş olanağı sağlar.


Düşük sıcaklık için onaylanmıştır… 30 °C


Testere korumalı deri bot, Technical 24 m/s

Güncellenmiş yeni topuk yapısı, iç bölümü kısmı rahatlık için yumuşatılmış daha istikrarlı üst kısım ve soğuk koşullarda daha iyi kavrama sağlayan yeni taban. %1 su geçirmez olan Sympatex® malzemesinden ve nefes alabilen kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Botun bilek çevresinde, topuk ve üst kısımdaki ek pedli kısmı ilave koruma ve rahatlık sağlarken, üst kısmında da çelik bir koruma bulunur. Botun tabandan itibaren yukarıya doğru olan kısmı ekstra kauçuk tabakasıyla korunmuştur.

*Saw protection..Evet * Approved according to EN..ISO 20344, 20345, 1329 & 17249 *Class..Class 2 (24 m/s)

Steel toecap..Evet * Numara 36’dan 46’ya kadar

Koruyucu Bot, Functional


Onaylı testere korumasına sahip el yapımı bot. Burunluklu ekstra takviyeli üst kısım ve taban çevresinde takviye. Arka kısımda ve bacak kısmının sırt bölgesinde bulunan bağcıklar ve yeni topuk koruması botun giyilip çıkarılmasını kolaylaştırır. Kanvas astar. Tabana krampon takılabilir.


Saw protection.. Evet

Approved according to EN.. EN 345 SB E

Class..Class 3 (28 m/s)

Steel toecap..Evet


Koruyucu bot, Functional 24

Güncellenmiş yeni topuk yapısı, iç bölümü kısmı rahatlık için yumuşatılmış daha istikrarlı üst kısım ve soğuk koşullarda daha iyi kavrama sağlayan yeni taban. %1 su geçirmez olan Sympatex® malzemesinden ve nefes alabilen kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Botun bilek çevresinde, topuk ve üst kısımdaki ek pedli kısmı ilave koruma ve rahatlık sağlarken, üst kısmında da çelik bir koruma bulunur. Botun tabandan itibaren yukarıya doğru olan kısmı ekstra kauçuk tabakasıyla korunmuştur.

*Saw protection..Evet * Approved according to EN..ISO 20344, 20345, 1329 & 17249 *Class..Class 2 (24 m/s)

Steel toecap..Evet * Numara 36’dan 46’ya kadar

Eldiven, Technical, testere korumalı

2m/sn testere koruması sağlayan Teknik eldiven. Avuç kısmı interlok jarseli keçi derisi, arka kısmı gri köpük ve lamine spandeks kumaş. Keçi derisi doğal yağ içerdiğinden neme karşı iyi bir koruma sağlar ve bu nedenle zorlu işlerde kullanıma uygundur. Eldivenin, elin şeklini takip eden rahat dikiş yerleri bulunmakta olup başparmak kısmı çift dikişlidir. Tam oturabilmesi için kısa ve dar kalıplıdır.


Saw protection..Evet


Size..8 Size..9


Eldiven, Functional, testere korumalı

Avuç kısmı keçi derisinden, arka kısmı köpük lamine spandeksten ve parmak eklem yerleri naylon neoprenden yapılmış son derece rahat testere koruma eldiveni. Keçi derisi doğal yağ içerdiğinden neme karşı iyi bir koruma sağlar ve bu nedenle zorlu işlerde kullanıma uygundur. Örgülü bilek kısmı giymeyi kolaylaştırır ve yumuşak bir rahatlık sağlar.


Saw protection..Evet


Size..: 7-8-9-10

Plastik cam vizör
Çim temizleme ve diğer işler için koruyucu gözlük. Vizör ve alın bandı arasındaki kapalı kısım üstten çim, talaş ve yağmur girmesini engeller. Gösterildiği gibidir. Vizör ayrıca satın alınarak Eksiksiz kaska takılabilir. Ayrıca güneşlik de takılabilir.


Net Ağırlık..510 g


Izgara vizör

Gösterildiği gibidir.


Article net weight..474 g

Clear XÇizilmez, şeffaf lensli korucuyu gözlük. Genişletilebilir çerçeveler ve açı verilebilir lensler. EN 166, ANSI Z87+ standartlarının gereksinimlerini karşılarKoruyucu gözlük, Düz
Çizilmez, şeffaf lensli korucuyu gözlük. Çerçevelerle genişletilebilir. EN 166, ANSI Z87+ standartlarının gereksinimlerini karşılar


Scratch resistant lens..Evet

Renk..Clear

Koruyucu gözlük, Sun XGüneşli havalarda daha iyi görüş sağlayan UV korumalı çizilmez, gri tonlu lenslere sahip koruyucu gözlük. Genişletilebilir çerçeveler ve açı verilebilir lensler. EN 166, ANSI Z87+ standartlarının gereksinimlerini karşılar.Koruyucu gözlük, Güneş
Güneşli havalarda daha iyi görüş sağlayan UV korumalı çizilmez, gri tonlu lenslere sahip koruyucu gözlük.


Scratch resistant lens..Evet

Renk..Tinted

Koruyucu gözlük, Yellow XKaranlıkta daha iyi görüş sağlayan çizilmez, sarı tonlu lenslere sahip koruyucu gözlük. Genişletilebilir çerçeveler ve açı verilebilir lensler. EN 166, ANSI Z87+ standartlarının gereksinimlerini karşılar.Yüksek bel pantolon, Technical Extreme

Yeni ve modern bir görünüşe sahip bu ceket, vücuda tam oturan ve gelişmiş esneyen bir malzeme ile rahatlık ve ergonomi sağlar. Kritik bölgelerde kullanılan yeni takviyeli malzeme, havalandırma fermuarları ve hareket yerleri alıştırılmış kollar sağlamlık ve uzun çalışma günlerinde rahatlık sağlar. İki ön cep, iki arka cep, sol bacak üzerinde bir cep ve ayrıca cetvel cebi. Çıkarılabilir bağcıklar dahildir ve bel kısmı tam oturacak şekilde ayarlanabilir. Ayrıca dizlerde de yansıtıcı malzeme kullanılmıştır. Su geçirmez fermuarla açılan bir cetvel cebi bulunur.

Testere koruması..Evet * EN uyarınca onaylanmıştır..381 * Sınıf

Sınıf 1 (20 m / s) * stil..A

Ceket, Technical Extreme

Bu ceket, vücuda tam oturan modern bir tasarıma sahiptir ve gelişmiş esneyen malzeme rahatlık ve ergonomi sağlar. Kritik bölgelerde kullanılan yeni takviyeli malzeme, kolların altındaki havalandırma fermuarları ve hareket yerleri alıştırılmış kollar sağlamlık ve uzun çalışma günlerinde rahatlık sağlar. İki göğüs cebi. Karanlıkta görünürlük sağlamak için omuz ve kollarda yansıtıcı kumaş, yansıtıcı şerit ve üst kısımda yüksek görünürlüğe sahip turuncu renk kullanılmıştır. İki göğüs cebi bulunur.


Uygun..İnce

Hava alabilirlik..Mükemmel

Yüksek bel pantolon, Technical C

Bacak için çok yönlü testere koruması sağlar. Bel kısmı elastik ve geniştir ve arka kısmı uzatılmıştır. Tam oturan modern bir tasarıma ve rahatlık ve ergonomi sağlayan 4 yönlü esnek malzemeye sahiptir. Kritik bölgelerde Aramid ve Cordura® takviye Büyük yansıtıcı logolu yüksek görünürlüğe sahip turuncu renk ve sırt kısmında yansıtıcı şerit. İki ön ve iki arka cep, sol bacak üzerinde bir cep ve cetvel cebi. Rahatlık ve hareket serbestisi sağlayan hareket yerleri alıştırılmış dizler.


Testere koruması..Evet * EN uyarınca onaylanmıştır..381 * Sınıf..Sınıf 1 (20 m / s) * stil..C

Ağaç uzmanı ceketi, Technical

Özellikle ağaç uzmanları için geliştirilmiş olan testere korumasına sahip bu yeni ceket, modern ve tam oturan bir tasarıma ve rahatlık ve ergonomi sağlayan 4 yöne esneyen malzemeye sahiptir. Kritik bölgelerde Aramid ve Cordura® takviyelidir. Göğüs kısmında bulunan büyük yansıtıcı logo ve kollarda bulunan yansıtıcı şerit, karanlık ve loş ortamlarda görünürlük sağlar. Fermuarlı bir göğüs cebi bulunur. Kolların ucunda bulunan cırt cırtlar ve ceketin üst kısmına ve bele uzanan ayarlanabilir ip, ceketin mükemmel şekilde uymasını sağlar.

Testere koruması.Evet *EN uyarınca onaylanmıştır..381 * Sınıf..ıf 1 (20 m / s) * Eurotested..Evet

Ceket, Technical Reflektörlü

Tam oturan ceket ve iki yöne esneyen malzeme her zaman rahat bir şekilde çalışmanızı sağlar. Kolların altında bulunan havalandırma fermuarları ve sırttaki nefes alan roba kısmı, en zorlu çalışmalarda ve en sıcak günlerde bile serin kalmanızı sağlar. Cekette iki göğüs cebi bulunur. Elastik ip hem beli hem de ceketin alt kısmını kolaylıkla ayarlar. Yüksek görünürlüğe sahip ceket EN 471:24 ve A1 27 (sınıf 3) uyarınca test edilmiş ve onaylanmıştır.


EN uyarınca onaylanmıştır..EN 471: 2004 + A1: 2007 (sınıf 3) * Uygun..Sıkı * Hava alabilirlik..Orta

Yüksek bel pantolon, Functional 24

Sağlam, hafif ve iyi tasarlanmıştır. Tam oturan ve yıl boyu kullanım için tasarlanmış fonksiyonel ve koruyucu kıyafetlere ihtiyaç duyan kişiler içindir. Sınıf 2, 24 m/sn testere korumasına sahip koruyucu bel pantolonu. Mikro polyesterin 4 yöne esneyen ön tarafı ve arka tarafı. İç tarafı naylon, takviyeli koruyucu malzeme. Pantolonda askı için düğmeler ve sağ bacak üzerinde bir cetvel cebi bulunur.


Testere koruması.Evet *EN uyarınca onaylanmıştır..381 * Sınıf.. 2 (24 m / s) * Stil..A

Yüksek bel pantolon, Klasik

Pantolon, büyük ve yansıtıcı logo baskıları gibi kaliteli detaylara ve temiz ve modern bir tasarıma sahiptir. Ön cepleri, bir arka cebi ve bacakların arka kısmında havalandırma fermuarı bulunan elastik bel. Kullanımdan önce ayrılarak açılması gereken bir cetvel cebi bulunur.


Testere koruması.Evet *EN uyarınca onaylanmıştır..381 * Sınıf.. 1 (20 m / s) * Stil..A

Marangoz pantolonu, Klasik

Önlük üzerinde fermuarlı cebi ve iki yan cebi bulunan marangoz modeli. Yansıtıcı logo baskıları, bacağın arkasında havalandırma için fermuarlı cepleri ve bacak üzerinde bir cetvel cebi bulunan temiz ve modern bir tasarıma sahiptir. Bağcıklar yüksek görünürlüğe sahip olup kolayca bağlanır. Kullanımdan önce ayrılarak açılması gereken bir cetvel cebi bulunur.


Testere koruması.Evet *EN uyarınca onaylanmıştır..381 * Sınıf.. 1 (20 m / s) * Stil..A

Pantolon koruması, KlasikBazen testere kullanan kişiler için idealdir. Tek boy pantolon koruması normal çalışma pantolonunuzun üzerinde kullanılabilir. Sıcak hava koşullarında kullanım için idealdir. Arka tarafta tam boy fermuar, yüksekliği ve bel genişliği ayarlanabilir kemer.


Testere koruması.Evet *EN uyarınca onaylanmıştır..381 * Sınıf.. 1 (20 m / s) * Stil..A

Ceket, KlasikBüyük ve yansıtıcı logo baskıları gibi kaliteli detaylara ve temiz ve modern bir tasarıma sahiptir. Kolların ucundaki düğmeler sıkı sıkıya sarmasını sağlarken üst kısmın turuncu olması görünürlüğü artırır. Bir adet fermuarlı göğüs cebi ve iki yan cebi bulunur.Uygun..Düz

Hava alabilirlik..Orta

İlk yardım kiti


İlk yardım sargı bezi, çeşitli boyutlarda dokuz alçı, iki yara temizleyici, bir ayna ve bir pamuk çubuğu içerir.

Husqvarna kuşakları, Deri
• Testere pantolonları ve pantolon koruyucularıyla kullanım için

• Kumaşa dikili Husqvarna logosu

• Yeni tarz pantolon ve ceketlere uygun profesyonel görünüm

• Düğmeli ve klipsli olarak mevcut

Husqvarna kuşakları, Metal klipsli

a kuşakları, Deri
• Testere pantolonları ve pantolon koruyucularıyla kullanım için

• Kumaşa dikili Husqvarna logosu

• Yeni tarz pantolon ve ceketlere uygun profesyonel görünüm

• Düğmeli ve klipsli olarak mevcut

Araç kemer kiti

Alet kemeri, iki kılıf, arka alet taşıyıcı, kaldırma kancası, kaldırma tutucusu ve şerit metreli profilli kutusuyla alet kemeri.

Ağaç bakım aletleri

Yerden yüksekte çalışırken güvenlik her şeyden önemlidir. Husqvarna çalışmanızı daha güvenli ve kolay hale getirecek baret, kancalar, kayışlar ve motorlu testere için delik gibi çeşitli aletler ve aksesuarlar sunar.

Motorlu testere kayışı

Elektrikli testereyi giyim donanımına bağlamak için testere kancasıyla birlikte elastik bir kayış da kullanılmalıdır. Gevşek halde ,5 m ve tam açıldığında 1,25 m uzunluktadır.


Sağlam yapılı testere askısı. Çıkarılabilir kemerli tüm giyim donanımlarına uyar. Tasarımı sayesine testereyi kemere sadece tek elle kolayca bağlayabilirsiniz.

Motorlu testere kancası

Bu Zincirli testere, Husqvarna’nın T54XP Ağaç Uzmanı motorlu testeresi ile birlikte kullanılabilir. Bel kayışı yuvalarından veya giyim donanımı dokumasından geçirebilir ve sabitleme klipsi sayesinde yerinde kalır.

Delik

Standart zincirli testere kullanan ağaç uzmanları için benzersiz tasarıma sahip ip geçirme deliği. Testereyi, testere kayışına güvenli bir şekilde bağlar. Aşırı yük bırakma özelliği bulunur.

Kompozit kollu baltalar

Kompozit kol sayesinde dayanıklı ve sabit bir alet ile çalışırsınız. Kompozit kollu baltalarımız bir PA mili ve daha az sürtünme sağlayan yapışmaz bir kaplama ile güçlendirilmiştir.

Ahşap saplı el baltaları

Husqvarna, İsveç'te sürekli olarak yüksek kalitede İsveç balta çeliğinden elde edilen farklı iş türleri için geniş bir eksen yelpazesi sunar. İyi bakım ile baltanız uzun süre dayanır.

Temizleme baltası


Şaftı ceviz ağacından olup, her iki yüzdeki bıçaklar değiştirilebilirdir.

Temizleme bıçağıTemizleme bıçağında, özel sertleştirilmiş bir çelik bıçak ve ceviz ağacından yapılmış tahta bir sap bulunur. Bıçağın plastik bir kenar koruması bulunur. Çalı temizleme ve ağaç budama işlerinde kullanılır. Toplam uzunluğu 6 cm'dir (sap 31 cm).

Temizleme bıçakları ve baltaları

Küçük ağaçları ve ağaçların altındaki bitkileri temizlemek veya ağaçların dallarını kesmek için.

Darbe ve kırma levyeleri

Kırma levyeleri daha küçük ağaçları devirmek için kullanılır. Farklı devirme kuvvetleri sağlayan farklı modellerde sunulur.

Kaldırma kancaları ve kıskaçları

Kütükleri kaldırmak, çevirmek ve taşımak için. Kolun rahat ve daha iyi tutuş sağlayan ergonomik bir tasarımı ve yumuşak bir şekli vardır.

Şerit metreler

Eşsiz yapıları sayesinde şerit metreler hafif ve optimal tasarıma sahiptir; böylece şerit ve yay kolayca sıkılıp değiştirilebilir. Şerit tamamen vidasız olarak tek bir kavramada kolayca ayrılabilir.

Budama testereleri

Hem kolay hem etkili - Budama testeresi, bahçedeki küçük testere işleri ve diğer dış mekan faaliyetleri için idealdir. Pratik katlanabilir modeller arasından işinize uygun tercihi yapın.

Alet kemerleri

Pratik bir alet kemeriyle çalışmaya hazır olun. Kemer, iki kılıf, arka alet taşıyıcısı, kaldırma kancası, kaldırma kıskacı ve şerit metreyle birlikte sunulur.

Kamalar

Yarma kaması, manuel olarak yakacak odun yarmak için kullanılır. Devirme kaması her boyutta ağacı devirmek için kullanılır. Bazen birden fazla kama gerekebilir. Poliamit, magnezyum ve alüminyum olarak çeşitli ebatlarda sunulur.